Oto Kokpit

2019 Yeni Ford GT Carbon Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Ford ailesinin en kaslı ve en hızlı modeli olan Ford GT, Carbon versiyonu ile tanıtıldı. Adından anlaşıldığı üzere karbon fiber malzeme ile yeniden elden geçirilen yeni Ford GT Carbon modelini buyurun yakından tanıyalım.


2019 Yeni Ford GT Carbon Özellikleri

2019 Yeni Ford GT Carbon için hem dışta hemde içte özel dokunuşlar yapılmış. Dıştaki farklılıklara baktığımızda ön tamponda, yan eteklerde, cam çıtaların da, arka tamponda, arka difüzörde, spoyler ve motor kapağı kısmında karbon fiber malzeme kullanılmış. Ayrıca jantlar da karbon’dan üretilmiş ve efsane duruyor.

2019 Yeni Ford GT Carbon Teknik Özellikleri

Aracın yaşam alanında ise kokpit, orta konsol, iç zemin, direksiyon simidi ve koltuk kısmında karbon fiber malzeme kullanılmış. Ayrıca direksiyon simidi ve koltuklar alcantara kumaşla kaplanmış.

2019 Yeni Ford GT Carbon Kokpiti

Küçük görünen ama stock Ford GT’ye göre birçok farklılıklara sahip olan Ford GT Carbon modelinin kaputu altında güç artışına gidilmemiş. Yani 3.5 litre turbo benzinli EcoBoost V6 motor yer alıyor ve 647 beygir 746 nm tork güç üretiyor. 7 ileri otomatik şanzımanla sunulan bu aracın performans verileri açıklanmadı ama stock versiyon 347 km/s hızı devirebiliyor.

Genel hatlarıyla yeni Ford GT Carbon hakkında aktaracaklarım bu kadar. Aracın fiyat bilgisi paylaşılmadı. Son olarak foto galeriye geçip aracı daha yakından tanıyalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.