2019 Kahn Design Range Rover Sport SVR Modifiye Kiti Tanıtıldı


Uzun süredir Kahn Design araçlarını yayınlamıyordum. Range Rover ailesine bambaşka hava katan Afzal Kahn ve tecrübeli ekibi, bu sefer de 2019 Range Rover Sport SVR modifiye çalışması ile karşımıza çıktı. Bakalım İngiliz tuner bu aracın standart haline neler katmış?


2019 Kahn Design Range Rover Sport SVR Modifiye

2019 Kahn Design Range Rover Sport SVR olarak lanse edilen 5.0 litrelik V8 motorlu bu araç üzerinde oldukça iddialı duran body kit kullanılmış. Eğer sizde Range Rover Sport sahibiyseniz bu araç üzerindeki body kite hayran kalabilirsiniz.

2019 Kahn Design Range Rover Sport

Kahn Design, elinden çıkan body kit kapsamında yepyeni ön tampon, ön ızgara, siyah ön tampon eki, yan etekler, tavan üstü spoyler, genişletilmiş çamurluklar yer alıyor. Fakat bu vahşi görünüşü en iyi tamamlayan parça az önce saydıklarım arasında yer almıyor. Range Rover Sport SVR’ı daha vahşi gösteren en önemli ögelerden birisi 23 inçlik jant olmuş. Böylece dıştaki değişimin daha da öne çıkmasını sağlamış.

2019 Range Rover Sport SVR Tuning

Tabi 2019 Kahn Design Range Rover Sport SVR için yapılanlar bunlarla sınırlı değil. Söz konusu Afzal Kahn ve ekibi olunca yaşam alanı üzerinde de değişim olmaması beklenemez. Bu aracın koltukları, kol dayaması, kapı içleri ve deri ile kaplı alanların hepsi yeniden tasarlanmış. Deri işçiliğinin en iyi şekilde uygulandığı Range Rover Sport SVR modelinde iç ve dış değişim uyumlu şekilde tamamlanmış.

Range Rover Sport SVR motoru için herhangi değişim yapılmamış. Aktaracaklarım bu kadar. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

1 × 1 =

Sayfa başına git