2019 BMW X7 İçi Görüntülendi

otokokpit instagram

BMW’nin premium SUV modeli “X7” yakın zamanda yollarda olacak. Şuan son geliştirmelerini yapan Bavyeralı, yeni bmw x7 üzerindeki eksik kısımları tamamlıyor. Bu geliştirmeler devam ederken de casus kameralar boş durmuyor. Yine bizler için özel kareler yakaladılar. Hemde bu sefer iç mekanı görüntülediler. İşte detaylar…


BMW X7 Kokpiti

Yeni BMW X7‘nin görüntülenen iç mekan fotoğraflarına baktığımızda çokta yabancı gelen ögeler yoktur. Yeni 7 serisi ve 5 serisinden alıntılar var. Fakat bu araca özgü noktalarda dikkat çekiyor. Mesela klima kontrol panelinin olduğu alan, orta konsolda vites topuzu ve çevresindeki elemanlar, birde dijital gösterge paneli kısmı bariz şekilde farklı tasarlanmış. Fakat şuan görsellerde baktığımız kokpit tamamen bitmiş durumda değil ve kamuflajlı kısımları da var. En azından yazılım kısmının ekrandaki 7 serisi görselinin yer almasından yola çıkarak bu kısmın henüz tamamlanmadığını düşünüyorum. Yani bunun gibi birçok detay için bir süre daha beklemede kalacağız.

2019 BMW X7 İçi

Üstte belirttiklerime ek olarak BMW X7 ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi iDrive özelliğine sahip olacak ve Sport, Comfort ve Eco Pro sürüş modlarıyla desteklenecek. Motor kısmında ise 3.0 litrelik 6 silindirli turbo dizel 335 beygir güç sunan başlangıç seviye ünite ve 4.4 litrelik V8 turbo benzinli 455 beygir güç üreten üst seviye seçeneğinin olması bekleniyor. Ayrıca dizel hibrit motorda seçeneklerin arasında olacağı konuşuluyor. Aktaracaklarım şimdilik bu kadar. Gelişmeler oldukça yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git