Oto Kokpit

2017 İstanbul AutoShow İçin Geri Sayım Başladı

Ülkemizde genel olarak iki yılda bir yapılan uluslararası otomobil fuarına son olarak 2015 yılında iştirak etmiştim. 2017 İstanbul AutoShow‘u da merakla bekliyoruz. Fakat geçen senelere göre epeyce durgun geçecek gibi görünüyor. İşte detaylar.

2017 İstanbul Auto Show Ne Zaman?

21-30 Nisan 2017 tarihleri arası gerçekleşecek olan 2017 İstanbul AutoShow için geri sayım başladı. TÜYAP Beylikdüzü’nde yapılacak olan etkinlik için birbirinden önemli markalar yerini almasını bekliyorduk. Fakat tamı tamına 16 marka katılmama kararı aldı. Bunların başında Volvo geliyor. Aslında Volvo bu haberi önceden bildirmişti. Cenevre başta olmakta üzere Detroit, Los Angeles, Şanghay ve Pekin otomobil fuarlarının dışındaki etkinliklere katılmama kararı almıştılar. 2015 yılındaki etkinlik gayet güzel geçmişti. Fakat 16 markanın katılmaması hayal kırıklığı oluşturdu. Bunun arkasında ekonomik sebepler olsa da ülkemizdeki terör olaylarından dolayı güvensiz bir ortam oluşu ve tanıtım yetersizliğinden dolayı İstanbul AutoShow maalesef bu sene çok eksik geçecek gibi görünüyor. Fakat canımızı sıkmaya gerek yok. Bu büyük etkinliği yine dolu dolu sitemizde yer vereceğiz.

Bu arada fuara katılmayacak diğer 15 marka ise şu şekilde:
Bugatti, Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Bentley, Lamborghini, Citroen, DS, Subaru, Infiniti, Kia, Suzuki, Mazda.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }