Oto Kokpit

2016 Cenevre Auto Show Ne Zaman Başlayacak?

2016 Cenevre Auto Show Ne Zaman Başlayacak?

2016-cenevre-auto-show-ne-zaman

Her yıl dünyanın farklı yerlerinde otomobil fuarları düzenlenir ve yepyeni arabalar tanıtılır. Bu yerler arasında öne çıkan şehirler de birçok aracın dünya lansmanı gerçekleşir.

Cenevre Auto Show da böylesine büyük etkinliğe ev sahipliği yapan nadir etkinliklerin başında gelir. Bu yıl seksen altıncısı düzenlenecek olan fuar için artık 1 ay kadar zaman kaldı. 86. Cenevre Auto Show da en ünlü otomobil firmalarından tutunda öne çıkan en iyi modifiye firmalarına varana kadar birçok dev üretici ürünlerini sergileyecek. Bunlar arasında 2016 yılı için seçilmiş en iyi otomobillerden tutunda daha gün yüzüne çıkmamış birçok yeni araba dünya basınının önüne çıkacak.

3-13 Mart 2016 tarihleri arası yapılacak olan 2016 cenevre auto show da Bugatti Chiron, Maserati Levante, 2017 Aston Martin DB11, Mercedes C Serisi Cabrio, 2016 Opel GT gibi çok özel araçların yer alması bekleniyor. Tabi bunların yanı sıra nice otomobil markaları yepyeni modellerini gün yüzüne çıkartacak. Bunun için bir ay kadar bekleyip göreceğiz. Fuar başladığı zaman öne çıkan modelleri teker teker yayınlamaya devam edeceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]