Sürücü Kursları Rehberi

Yerli ve Tamamen Elektrikli Hizmet Aracımız: TRAGGER QDS700

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Türkiye olarak teknolojik ürünlerin yerli üretimine ihtiyacımız olduğu günlerde birbirinden öne çıkan girişimleri duymaya devam ediyoruz. Bunlardan birisi de CDMMobil tarafından üretilen ve % 100 elektrikli hizmet aracımız TRAGGER QDS700 oldu. Hadi detaylara geçelim.


TRAGGER QDS700

CDMMobil elinden çıkan TRAGGER QDS700; havaalanları, fabrikalar, hastaneler, turizm ve lojistik alanlarda kullanılabilecek endüstriyel bir araç. Alman ve Türk mühendislerinin ürünü olan TRAGGER, Aynı zamanda Milli bir ürün. Çünkü Aracın elektrik aksamının tamamı ülkemizde üretiliyor. Küçük boyutuna rağmen oldukça ağır yükleri taşıyabilen bu elektrikli hizmet aracını daha yakından tanıyalım.

Yerli ve Elektrikli Hizmet Aracı

TRAGGER QDS700 Teknik Verileri
7,4 kW’lik motoru ile tek şarjda 6 saat hizmet verebilen TRAGGER’in 700 kg yük taşıma ve 2 ton çekme kapasitesi bulunuyor. Yüklü halde yüzde 17’lik eğimi tırmanma yeteneğine ve 3,2 metrelik dönme çapına sahip 3.114 mm uzunluğundaki araç, hızlı ve yavaş olmak üzere iki farklı hız modunda yol alabiliyor. TRAGGER’in 240 Ah’lik bataryası, 220 V’lik geleneksel şebeke akımıyla 6 saatte yüzde 100 dolmakla birlikte batarya paketi de hızlı değişim için Quick-Drop özelliği sunuyor.

Bu arada TRAGGER QDS700, Design Turkey’de İyi Tasarım Ödülüne layık görüldü. Bunu da ek bilgi olarak geçelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git