Sürücü Kursları Rehberi

Yeni Kasa Volkswagen Polo MK6’nın Yeni Fotoğrafları

Avrupa pazarında b segmentinin en iyi araçlarından birisi olan Volkswagen Polo’nun 6. neslini bekliyoruz. Şimdiye kadar bütün gelişmeleri sizlere aktardım ve yeni bilgiler de düştükçe güncellemeye devam ediyorum. Bugün elime aracın yeni fotoğrafları ulaştı.Araç hakkında önemli ipuçları edineceğimiz fotoğraflara bakacağız ama sizden önce görsellere biraz baktım ve yorumladım. Buyurun detaylara geçelim.

2018 Yeni Kasa Volkswagen Polo

Yeni Kasa Volkswagen Polo MK6 için daha önce buradaki yazımda gelişini haber etmiştim. Son güncelleme yazımda ise ilk fotoğraflarına burada yer vermiştim. Şuan yollarda olan versiyonun daha da geliştirilerek karşımıza çıkarılacak olan yeni polo mk6 için teknolojik özellikleri aktarmak şimdilik mümkün değil.

Yeni Kasa Volkswagen Polo Ne Zaman Çıkacak?

6. neslin test aşmasında çekilen yeni fotoğraflarına bakarak yine donanım paketi ile aracın güzelleşeceğini söyleyebiliriz. Bu hemen hemen her marka ve modelde yaşanan bir durumdu ama volkswagen polo’nun yeni kasasında bariz şekilde kullanıcı hissedecek. 6R kodlu 5. kasa polo’da bu durum daha az fark ediliyordu. Güncelleme sonrasında cam tavan, yeni jant modelleri gibi seçeneklerle donanımsal sınıflandırma polo için daha da çeşitlenmişti. Fakat MK6 Polo’nun fotoğraflarına baktığımızda boş paketi ile üst paketi arasında ciddi farkların olacağını söyleyebilirim. Kırmızı renkli polo’ya baktığınızda siyah olana göre ön tampon, ledli far yapısı ve cam tavan detayları ile görsel zenginlik zirveye çıkarılmış. Öyle görünüyor ki gelecek olan mk6 polo’nun en üst donanımlarıyla 100.000 TL üzerini zorlayacak. Şimdilik bu öngörüyü söylemem çok erken ama rakiplerinin güncel modellerindeki gelişimleri ve kurdaki değerlerin değişkenliğini göz önüne alacak olursak yollara çıkacağı zaman belirttiğim değer astronomik kaçmayacaktır. Bekleyip göreceğiz.

Yeni Kasa Volkswagen Polo MK6 Fotoğrafları

Şimdilik bu kadar. Yeni polo’nun en önemli gelişmelerini aktarmaya devam edeceğim. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi facebook sayfamız üzerinden takipte kalın…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git