Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

Yeni Kasa Alfa Romeo Giulietta MK2 Böyle Olmalı

01.12.2016
687
Yeni Kasa Alfa Romeo Giulietta MK2 Böyle Olmalı
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Otomobiller üzerindeki manipülasyon çalışmaları ile tanıdığımız theophilus chin, yine çok konuşulacak işe imza attı. Bu sefer üzerinde çalıştıkları araç Yeni Kasa Alfa Romeo Giulietta MK2 oldu. İşte detaylar…


Yeni Kasa Alfa Romeo Giulietta MK2

Theophilus chin elinden çıkan birçok manipüle çalışmaları oluyor. Fakat aralarında en ilgi çekici olanları sizlerle paylaşıyorum. MK2 Giulietta için yapılan bu çalışma da onlardan birisi oluyor. Son zamanlarda Alfa Romeo tasarım dili ele alınarak bilgisayar ortamında yapılan bu çizimi çok beğendim. Hani yeni kasa alfa romeo giulietta nasıl olmalı deseler, bu çizimi referans gösterirdim.

Peki bu kanıya nereden vardım?
Son yıllarda İtalyan üreticinin iki modeli fazlasıyla birbirine benziyor. Sırasıyla Giulia ve geçtiğimiz günlerde tanıtılan SUV modeli Stelvio modellerinden bahsediyorum. Giulia modeli bu konuda Alfa Romeo’nun yeni tasarım dilini temsil ettiğini düşünüyorum. Kendine özgü tasarımı var ve son yılların en dikkat çekici D segmenti araçlarından birisi olmaya aday. İtalyan firma, bu özgün tasarımı yeni kompakt SUV modeli Stelvio içinde kullanmasıyla MK2 yeni kasa alfa romeo giulietta içinde acaba kullanır mı sorusu akıllara geldi. Bu fotoğrafları bilgisayar ortamında oluşturan arkadaşlarda tamda bu noktadan yola çıkmış. Yeni nesil giulietta’nın ön ve arka yapısı bu şekilde olsa hiçte fena olmaz. Bulunduğu kompakt hatchback sınıfında premium alanlara oynayan aracın bir sonraki kasasında oldukça iddialı gelmesi lazım. Çünkü 2014 yılındaki giulietta incelemesinde bu aracın eksik yönleri çok belirgindi. Hem onlardan kurtulması adına hemde sınıfında daha iddialı oyuncular arasına girmesi için ikinci jenerasyonun bu sefer kullanıcı deneyimini yüksek tutması gerekecek.

Yeni Kasa Alfa Romeo Giulietta MK2 Ne Zaman Çıkacak?

Peki alfa romeo giulietta yeni kasası ne zaman çıkacak?
Bu otomobil 2010 yılında yollara çıktı ve bu sene makyaj operasyonu geçirdi. Markaların facelift sonrası en az bir yıl beklediğini ve yeni kasayı iki yıla kadar sürdüğünü ele alırsak 2018 yılının ortası ya da sonlarına doğru yeni nesil alfa romeo giulietta modelini görebileceğimizi düşünüyorum. Zaten araçla ilgili gelişmeleri takip ediyorum. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi facebook sayfamız üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.