Oto Kokpit

VOS Performans Lamborghini Huracan Final Edition

Almanlar modifiye dünyası durmak bilmiyor. Bu seferde süper spor otomobilleri için çalışan VOS Performans öne çıkıyor. Portfolyosunda Ferrari, Lamborghini gibi ünlü İtalyanları barındıran firma bu sefer Lamborghini Huracan modelini ele almış. Küçük dokunuşlarla aracı çok daha sportif hale getiren Vos Performans bakalım neler yapmış.


VOS Performans Lamborghini Huracan Final Edition

VOS Performans, en son yayınladığı çalışmalardan birisi olan Lamborghini Huracan Final Edition için dışta karbon fiber ön tampon eki, çift renkli yan aynalar, karbon fiber spoyler, yine karbon fiberden yapılmış olan arka difüzör body kit parçaları kullanmış. Bu arada Huracan için 20 inç jant kullanılmış. Bu şık jantlar için kullandığı süspansiyon kiti ile aracın yüksekliği 35 mm kadar alçaltılabiliyor.

Geçelim bu süper spor otomobilin iç mekanına.
VOS Performans Lamborghini Huracan Final Edition için yapılan karbon fiber dokunuşları iç mekanda da devam ediyor. Bu kapsamda Huracan’ın direksiyon simidi, kokpit kısmındaki klima havalandırma kanalı çerçevesi, kapı kollarındaki alanlar ve orta konsoldaki kaplamalar karbon fiberle yeniden düzenlenmiş.

Son olarak vos performans lamborghini huracan için motordaki değişimi aktarayım. Aslında burada büyük değişim yapılmamış. Alman tuner bu İtalyan için BMC hava filtre kiti ve yeni egzoz sistemi kullanmış. Tabi bu belirli güç artışı sağlamış ama firma detayları aktarmamış. Aktaracaklarım bu kadar. Sırada görseller var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]