Oto Kokpit

Vorsteiner Tuning 2017 Audi R8 VRS Çalışmasını Tanıttı

10.04.2017

Amerikalı tuner Vorsteiner, son çalışmasında süper spor otomobil dünyasının hızlılarından 2017 Audi R8 üzerindeki çalışmalarını bitirdi ve 2017 Audi R8 VRS adlı body kitini tanıttı. Karbon fiber malzemeyi çokça kullanıp ağırlıktan kazanım yoluna giden ve geniş ızgara yapısı ile dikkat çeken tasarımlı bu kiti ve diğer detayları öğrenelim.

Vorsteiner Tuning 2017 Audi R8 VRS

Vorsteiner Tuning 2017 Audi R8 VRS adlı çalışmanın detaylarına ilk olarak body kit ile başlamak istiyorum. Zaten bunun dışında birde jant değişimi bilgisi var. Başka da bilgi yer almıyor. Neyse biz elimizdeki donelerle başlayalım. Body kit olarak geniş ızgara yapısına sahip ön tampon, karbon fiber ön tampon eki, yeni arka tampon, karbon fiber arka difüzör ve yine aynı malzemeden üretilmiş daha büyük bagaj üstü spoyler body kit kapsamında 2017 Audi R8 modeline uygulanmış. Tabi arka yapıdaki değişim egzoz çıkışlarına da etki etmiş ve dört çıkışlı egzoz sistemi araca uygulanmış.

Vorsteiner Jant 2017 Modelleri

 

Tek değişim bununla bitmemiş ve birde 20 inçlik gri renkte V-FF 105 kodlu Vorsteiner jant takılmış. Böylece Vorsteiner Tuning 2017 Audi R8 VRS tamamlanmış. Son olarak motor kısmına da değineyim. Aracın üzerinde yapılan modifikasyon değişimleri üzerinde pek bir bilgi yapılmamış. Jantlara bile markanını sunduğu modellerden yola çıkarak ulaştım. 5.2 litrelik V10 motor sahip 610 ps 560 nm tork güç üreten ve dört tekerden çekiş sistemli bu aracın motorunda değişim beklerdim. Fakat Vorsteiner o topun altına şimdilik girmemiş gibi görünüyor. Yinede stock haliyle 3.2 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaşan bir canavara bakıyoruz. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Söz sırası fotoğraf galerisinde…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.