Sürücü Kursları Rehberi

Volkswagen Golf GTI Bebek Arabası ile Tanıştınız mı?

Volkswagen sever Anneler ve Babalar, bebeğiniz için çok özel bir şey buldum. Bir firma, güncel Golf GTI modelini ele alarak bebek arabası üretmiş. Fakat öyle böyle değil. Her detayında GTi esintisi var. Ürün hakkında birçok bilgi topladım. Hadi şu sevimli şeye yakından bakalım.

Volkswagen Golf GTI Bebek Arabası

Yeni bebek sahibi olanların en büyük ihtiyaçlarından birisi bebek arabasıdır. Malum o sevimli can parçamızı daima kucağımızda taşıyamayız. İhtiyaçları tam manasıyla gören ve birazda afili ürün isterseniz cebiniz bir hayli yanacaktır. Fakat bebeğinizi de özel kılmak için paraya kıymalısınız. Eğer Volkswagen severseniz ve “evladımdan değerli mi?” moduna girdiyseniz Knorr Baby adlı firma tarafından üretilen Volkswagen Golf GTI Bebek Arabası sizin için üretilmiş. 5,35 kg ağırlığında olan, tekerlerini Golf GTi jantlarından, diğer yapısını da yine bu aracın koltuk döşemesi, konsol kaplaması gibi yerlerinden almış. Bu kadar detay yetmemiş tutma yerinde deri kaplama ve kırmızı dikişler kullanılmış. İnce detaylarında GTi yazıları de iliştirilmiş. Ortaya hem özel hemde çok şık bebek arabası çıkmış. Tabi tek özelliği bir arabadan alınan detaylarla sınırlı kalmamış. Katlanabilir yapısı, fonksiyonel özellikleri de bu bebek arabasını havalı olmasının yanı sıra alınması için birçok sebepte sunuyor.

Golf GTI Bebek Arabası

Kısaca bir babanın özellikle oğluna almak isteyeceği ve sonrasında yıllar yılı saklaması gereken ürün ortaya çıkarılmış. Hayata ilk adımlarını bu kadar havalı atmak her bebeğe nasip olmaz. Fiyatında dolayı olmayacak gibi görünüyor. Amazon’da satışta olan golf gti bebek arabasının fiyatı 1.335 euro olarak görünüyor. Düz hesapla 5200 TL’den fazla para ediyor. Biraz daha üzerine koyup 4 ileri Tofaş ya da Taunus alınır. Ama bu da bebeğimizin işini görmez. “Olsun ben onla gezdiririm” diyenlere de saygı duyarız. Fakat GTi hastaları mutlaka bu ürüne bakmalı. Hatta bakmanız için linkini de şöyle iliştireyim: https://www.amazon.de/Original-GTI-Kinderwagen-Kombi-Kinderwagen-Kooperation/dp/B01ANT1HFY (kopyala-yapıştır yapalım)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git