Oto Kokpit

Vilner’dan 2017’nin Son Çalışması: Toyota Land Cruiser J200 V8

2017 yılının bitmesine sadece bir kaç gün kala modifiye firmaları son çalışmalarını paylaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Vilner ekibinden bu senenin son aracı ile ilgili basın bülteni geldi. Bu kapsamda aracın detaylarını sizlerle paylaşmak istedim. 2011 model ve J200 kodlu Toyota Land Cruiser üzerinde çalışan firma, aracın yaşam alanını daha premium hale çevirmiş. Detaylar yazının devamında…

Vilner Toyota Land Cruiser V8

Vilner Toyota Land Cruiser J200 çalışmasının kapsamı belli olduğu için öncelikle aracın genel özellikleri hakkında bilgi aktarayım. 2011 model olan Land Cruiser, ülkemizde vergilendirmeden dolayı pek görünmese de Arap ülkelerinde ciddi rağbet görüyor. Bu aracın kaputu altında 4.5 litrelik V8 turbo dizel motor var ve 285 ps 650 nm tork güç üretiyor. 6 ileri otomatik şanzımana sahip olan Land Cruiser, akıllı dört tekerden çekiş sistemine sahip olup 2.5 ton ağırlıkla yürüyor. Şimdi araçta neler yapılmış ona bakalım.

2011 Toyota Land Cruiser J200 V8 Modifiye

Vilner, araçların iç mekanını yenileyen ve daha premium görünüm kazandıran çalışma prensibine sahip. Bu kapsamda fabrikasyon olarak ahşap kaplama, deri koltuklar, üstün donanımlarla gelen bu araç için Vilner çalışanları ciddi mesai harcayarak yaşam alanını daha da özelleştirmiş. Bunu da her zaman ki gibi bolca deri ve muhtelif kısımlarda alcantara kaplama ile gerçekleştirmiş. Dış rengi siyah olan aracın koltuklarını kırmızı deri kumaşla yeniden tasarlayan ekip, kırmızı rengi kokpit ve kapı içlerinde de kullanmış. Alcantara kaplamayı da kokpitin üst kısmında, ön koltukların arkasında ve kol dayamanın alt alanlarında kullanan Vilner, yine ortaya çok özel araç çıkarmış. Sanırım Land Cruiser bu haliyle Arap müşterilerin dikkatini fazlasıyla çeker. Aktaracaklarım bu kadar. Sırada fotoğraf galerisi var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }