Sürücü Kursları Rehberi

Vilner Sonrası Tesla Model S’i Görmelisiniz

vilner-tesla-model-s-3


Otomobil iç dizayn konusunda sektörün öncülerinden olan Vilner, yine ses getiren çalışmasıyla karşımıza çıktı. 2013 model tesla model s p85+ üzerindeki yenilikleri ile kısa süren sessizliğini bozan firma, portfolyosuna bir eşsiz araç daha ekledi. İşte detaylar.

2013 tesla model s p85+ üzerindeki bu değişimin detaylarından önce araçtan kısaca bahsedeyim. Amerika’da üretilen ve otomobil dünyasının en özel araçlarından birisi olan tesla model s serisinin p85+ kodlu bu modeli kaputu altında elektrikli motor yer alıyor. 416 beygir 600 nm tork güç üretimini arkadan itişli yapısı ile gerçekleştiren ve 2430 kg boş ağırlığa sahip bu araç çevreyi hiç ama hiç kirletmiyor. Gelelim modifikasyon detaylarına.

vilner-tesla-model-s-4
Vilner bu sefer radikal bir adım atarak dış değişime de ağırlık vermiş. Elektrikli bu lüks sedanın dışındaki yenilikler de karbon fiber ön ızgara ve yan aynalar, buna ek olarak 19 inçlik siyah jantlar kullanmış. Tabi ki asıl olay iç mekanda yapılmış. Bu adımda tamamen yenilenen alcantara-deri kombinli koltuklar kırmızı ve siyah tonlu tema ile baştan yapılandırılmış. Bu tema aracın dışından iç mekanına yansımış. Bu kapsamda kokpit, kol dayama, tavan, yan döşemeler, direksiyon simidi hatta ve hatta arka küllük bölgesi bile yenilenmiş. Sonuçta ortaya çıkan vilner tesla model s p85+, yollarda görülebilecek en iddialı iç mekana sahip tesla modellerinden birisi olarak kayıtlara geçmiş. Yapılanları daha iyi anlamak için fotoğraf galerisine geçelim.

7 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.928 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git