Vilner Son Projesi Maserati GranCabrio Sport

Vilner Son Projesi Maserati GranCabrio Sport

Otomobil iç dizaynı dendiğinde işini zirvede yapanların başında gelen Vilner, 2016 yılındaki en özel çalışmalarını aktarmaya devam ediyor. Bu sefer 2012 Maserati GranCabrio Sport ile karşımıza çıkan Bulgar tuner, bakalım ne gibi sihirli dokunuşlar da bulunmuş.

Vilner Maserati GranCabrio Sport

Vilner maserati grancabrio sport detaylarını aktarmak için sabırsızlanıyorum. Bunlara geçmeden önce sizlere proje aracı hakkında birkaç bilgi aktarayım. Bulgar firmanın tercih ettiği 2012 model maserati modeli, yollarda kolayca göremeyeceğimiz türden olduğunu öncelikle belirteyim. 4.7 litre V8 motoru ile 450 beygir 510 nm tork güç üreten bu aracın şuan aktardığım verileri tamamen fabrika değerleridir. 6 ileri otomatik şanzımana sahip olan lüks cabrio otomobilin arkadan itişli olduğunu da özellikle belirteyim ve İtalyan aracın içindeki değişimleri anlatmaya yavaştan geçeyim.

Maserati grancabrio standart haliyle bile hemen hemen her otomobil tutkununu etkileyecek kadar başarılı iç tasarıma sahipken Vilner tuning her şeyi sil baştan tasarlamayı tercih etmiş. Zaten adamların tarzı da bu yönde şekilleniyor!
Vilner, bu sefer ki tasarım temasını aracın bordo’ya yakın rengini ince detaylara atıp kahverengi ana renk olarak hedefleyerek oluşturmuş. Kahverengi o kadar yoğun kullanmış ki, bu işi fabrikasyon hassasiyete sahip uzman ekibin dışında başkasının yapamayacağı hissi oluşturulmuş. Yine alcantara kumaş ile kombin edilen deri kullanımını o kadar başarılı şekilde tamamlamış ki, aralarda atılan kalın dikiş detayları, genel bütünlük, bordo ara detaylar ve piano black kokpit kaplamaları çok başarılı olmuş. Hissiyatı nedir bilmem ama görseller üzerinde bütün parçaların oturuşu çok iyi duruyor. Tüm bu yapılanların ardında maserati grancabrio sahibi olsaydım soluğu Bulgaristan’da alırdım!

Kelimelerin gücü buraya kadar. Sıra da görseller var…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.