Oto Kokpit

Vilner Lamborghini Huracan Verde Mantis Tanıtıldı

16.06.2017

Vilner, modifiye konusunda ayağını gazdan çekmeden devam ediyor. Bu sefer vites büyüttüler ve Lamborghini Huracan modelini el aldılar. Bulgar tuner, kapsamlı ve özenli bir çalışma gerçekleştirdiği bu süper spor otomobil için “Verde Mantis” takma adını kullanmış. Bakalım aracın ince detaylarında neler yatıyor?


Lamborghini Huracan Verde Mantis

Modifiye işlemlerini aktarmadan önce çalışmaya konu olan aracı daha yakından tanıyalım. Modifiye edilen araç 2016 model Lamborghini Huracan LP 610-4. Bu aracın kaputu altında 5.2 litrelik V10 atmosferik benzinli motor yer alıyor ve 610 ps 560 nm tork güç sunuluyor. 7 ileri LDF adlı çift kavramalı şanzımana sahip olan Huracan, akıllı dört tekerden çekiş sistemine sahip ve 1422 kilogram boş ağırlıkla yürüyor. Bakalım Vilner, bu araca neler katmış?

Lamborghini Huracan Verde Mantis

Lamborghini Huracan Verde Mantis adıyla lanse edilen bu çalışmada Vilner yine kalitesini konuşturmuş. Çok tatlı yeşil tonuyla dikkat çeken Huracan, ince detaylarında siyah renkle daha ilgi çekici hale getirilmiş. Dışta siyah tavan ve aynı renkteki 20 inçlik jant dikkat çekiyor. Fakat her zaman olduğu gibi asıl işçilik yaşam alanında gerçekleştirilmiş. Detaylara indiğimizde yeşil renk temel alınarak alcantara ve deri kaplı yarış koltuğunun orta kısmında desenli şerit olarak işlenmiş. Direksiyon simidini ayrı olarak ele alan Vilner, karbon fiber ve deri işçiliğini konuşturmuş. Burada da dikişleri yeşil renkli olarak kullanmış. Aynı tema üzerinden kapı içleri, emniyet kemeri, paspasları, kol dayama alanını ve orta konsolu şekillendirmiş. Sonuçta se ortaya çok daha özel Lamborghini Huracan çıkmış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.