Sürücü Kursları Rehberi

Vilner, 2017 Sin R1 ile Karşımıza Çıktı

Vilner, gelmiş geçmiş en iddialı çalışmalarından birini geçen ay yayınladı. Karşımıza 2017 Sin R1 ile çıkan firma, kendi ülkesine ait bir süper spor otomobili dizayn etmiş. Hadi detaylara geçelim ve önce Sin R1 aracını tanıyalım, daha sonra da uygulamalar üzerine konuşalım.

Vilner 2017 Sin R1

Sevgili Oto Kokpit takipçileri, Sin R1 Bulgarların üretmiş olduğu süper spor otomobil olarak biliniyor. 2015 yılında tanıtılan bu araç 3 farklı motor seçeneğiyle geliştirildi ve GM firmasının motorunu kullandı. Vilner Tuning elinde şekillenen araç LS7 kodlu 7.0 litrelik V8 atmosferik benzinli motora sahip. 550 ps 650 nm tork güç üreten bu yol canavarında 6 ileri şanzıman var ve arkadan itişli olarak yürüyor. 1250 kg boş ağırlığıyla güç-ağırlık oranında ciddi avantaj sunan Sin R1, 0-100 km/s hızlanmasını 3.5 saniye de gerçekleştirip maksimum 300 km/s hıza ulaşıyor. Bu araç Avrupa’da 200 bin euro etiketle satılıyor. Yani milyonluk bir hyper car!

Vilner Tuning Sin R1 2017

Gelelim Vilner kısmına.
2017 Sin R1 için Bulgar tuner yine özenli çalışmış ama bu sefer kökten değişim yapamamış. Çünkü otomobil fabrika çıkışlı olarak alcantara kumaşın tabandan tavana bolca kullanıldığı, ince kaplama alanlarında karbon fiberin yer aldığı çok özel bir spor araç olduğu için Vilner farklı yerlerde sınırları zorlamış. Mesela koltuk yapısını tamamen elden geçirerek marka logosunu eklemiş. Kırmızı dikiş detaylarına devam ederek deri kaplı alanları yenilemiş. Ayrıca koltuk arka kısmını ve tavanı da elden geçirmiş. Yetmemiş kapı içlerine kadar el atmış. Sonuçta ortaya daha gösterişli ve çok daha fazla detay sahibi Vilner 2017 Sin R1 çıkmış. Aktaracağım bilgiler bu kadar. Söz sırası fotoğraf galerisinde…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git