Oto Kokpit

StarTech’ten Pickup Range Rover Açılımı

startech-range-rover-pickup-truck-1
Alman modifiye firması startech 2015 yılında en çok ses getirecek modifiye çalışmalarından birine imza attı. Lüks Suv sınıfının en özel modellerinden birisi olan range rover için pick up açılımı yaptı. Fotoğraflar sizi şaşkına çevirebilir ama almanlar bunun da üstesinden geldi.

Lüks pick up algısı daha çok güney amerika da fırtınalar estirse de avrupa kıtasında da ilgi görmeye başladığını söyleyebiliriz. Belki de startech bunun fitilini iyice ateşleyecek bir adım attı. Startech range rover pick up yer yüzünde göreceğiniz en lüks pick up modellerinden biri olarak üretildi. Kaputu altında 5.0-litre V8 süper şarj beslemeli benzinli motor yer alıyor. 526 beygir güç üreten bu özel araç, 0-100 km/s hızlanmasını 5.3 saniye de tamamlarken maksimum 250 km/s hıza ulaşıyor. Maksimum hızı az düşünmeyin. Sonuçta elektronik limitli!

Asıl aktarılması gereken alana yani dışına geçelim. Herhangi modifiye çalışmasına yaklaşır gibi bu araca yaklaşan startech, ledli ön tampon, yeni ön ızgara, karbon fiber ek parçalar, yeni arka tampon, arka difüzör gibi değişimlere ek olarak birde 23 inçlik jantla bu aracı taçlandırmış. Fakat asıl mevzu arka alan üzerinde yatıyor. Ciddi çalışmalar sonucu pick up modeline çevrilen bu araç ilk bakışta alışılması zor görünüme kavuşmuş. Pick up range rover, arka alanında 110 cm yükleme uzunluğuna sahipken yine aynı alanda yer alan elektrikli mekanizma ile açılan 60 uzunluğundaki yükleme bölmesi de ek alanı da barındırıyor. Bunun dışında iç mekanda da kırmızı dikişli deri koltuklar, alcantara tavan döşemesi ve karbon fiber ek parçalar belirli alanda kullanılmış. Alman tuner bu aracın fiyatı konusunda henüz açıklama yapmadı. Fakat satışa sunulduğu zaman sıradan range rover’dan daha pahalı olacağı kesin. Sırada görseller var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }