Oto Kokpit

Prior Design Mercedes S Coupe PD75SC WideBody Kit Yayınlandı

09.12.2016
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Prior Design, 2017 yılına ramak kala bu senenin son bombasını patlattı ve karşımıza çok iddialı modifiye çalışması ile çıktı. Almanların en seçkin tunerlarından birisi olan firma, Mercedes S Coupe üzerinde çalıştı ve ortaya çok tehlikeli görünüşe sahip otomobil çıkardı. Hadi detaylara geçelim

Prior Design Mercedes S Coupe PD75SC

Prior Design Mercedes S Coupe PD75SC olarak tanıtılan bu modifiye çalışması, aslında büyük çapta WideBody Kit kapsamında gerçekleşmiş. Mercedes’în S serisindeki sportifleştirme adımlarının en güzel örneklerinden birisi olan S Coupe üzerindeki bu modifiye çalışmasında aracın hatları çok daha sportif ve daha geniş hale getirilmiş.

Detaylara baktığımızda ön tampon ve eki, yan etekler, genişletilmiş ön ve arka çamurluklar, yeni ön kaput, arka tampon, arka difüzör, bagaj üstü spoyler kapsamında body kit kullanılmış. Burada ince bir ayrıntı vereyim. Önde ve arkada çamurluktaki genişletme sonrasında ön kısım 12 cm, arkası ise 20 cm genişlemiş. Hani kaslı otomobil tabiri var ya, işte onu bu otomobil her detayı ile hak etmiş. Tabi tek değişim bu olmamış. Arka kısımda gördüğüm dörtlü egzoz çıkışları, tamamen yeni egzoz sistemi ile gelmiş. Tabi bunlara ek olarak birde olmazsa olmazlar var. O da yepyeni bir jant. Prior PD4 kodlu jantlarla beklenen yenilik sağlanmış. Prior design mercedes s coupe pd75sc çalışmasının en özel detayları arasında yer alan bu özel jantlara önde 265/30, arkada ise 315/25 ebatlı lastikler eşlik ediyor.

Prior Design Mercedes S Coupe PD75SC

Genel hatları ile Prior Design Mercedes S Coupe‘yi anlattım. 2016 yılı bitmeden yine çok iddialı modifiyeli otomobil, listeye dahil oldu. Fotoğraflara geçelim. Bu arada tek fotoğrafa fazla takılı kalmayın. Bağımlılık yapabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.