Oto Kokpit

Prior Design Mercedes CLS Widebody Aero kit w219

Prior Design Mercedes CLS Widebody Aero kit w219
Prior design firması modifiye konusunda son günlerde mercedes cephesi üzerinden yürüyor. Geçenlerde yayınlanan mercedes s serisi modifiye çalışmasına bu sefer w219 kodlu mercedes cls dahil oldu. M&D exclusive car design firması ile ortaklaşa gerçekleştirilen bu modifikasyon
çalışmasında yine etkileyici widebody kit öne çıktı. Prior design, aracın genel hatlarını değiştirip aerodinamik varlığını üst sınırlara taşıyacak değişimleri yaparken m&d exclusive car design ise jant seçimini gerçekleştirmiş. Buyurun detaylara geçelim:

Alman tuning firması mercedes cls için oldukça kararında ve sınırında parçalar kullanarak çalışmasını gerçekleştirmiş. Önde kullanılan yeni ön kaput, ledli ön tampon ve siyah renkteki ön tampon eki bu değişimin ilk adımı olmuş. Tabi daha sportif görünümünde. Bunu ön ve arka da yapılan çamurluk genişletme işlemi izlemiş. Yan etekler atılmış. Kırmızı fren kaliperlerine gönderme yapılan kırmızı şeritte yan eteğin hemen üstünde kullanılmış. Arka alana geçince yeni arka tampon tüm ihtişamı ile göze çarpıyor. Bunu yeni arka difüzör, bagaj üstü spoyler ve amg egzoz çıkışları izlemiş. Son olarak ise M&D exclusive firmasının öncülüğündeki cs5 kodlu 22 inçlik jantlar kullanılarak işlemler tamamlanmış. Modifikasyon çalışmasında widebody kit oldukça ilgi çekici ve başarılı olmuş. Fakat farklı jant seçimi, prior design mercedes cls‘i daha iyi gösterebileceği kanaatindeyim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }