Oto Kokpit

Prior-Design Godzilla Nissan GT-R

prior-design-godzilla-nissan-gt-r-2
Uzun süredir prior design araçlarından bahsetmiyordum. Bu aradaki sessizliği yine çok özel araçla bozalım. Firma bu sefer olayı çok farklı noktaya çekmiş. Çünkü konumuz Nissan GT-R.

Bu otomobil söz konusu olduğunda hep japon ferrarisi olarak anmışımdır. Bir spor otomobilden bekleneni sunan en özel araçlardan birisi olan nissan gt-r, kaputu altında yatan 3.8-litre V6 çift turbo beslemeli motoruyla 545 beygir güç üretiyor ve 0’dan 100 km/s hıza ulaşması 3 saniye bile sürmüyor. İşte prior design eline böylesine hızlı otomobil geçmiş. Dragtimes pistinde çokça duyduğumuz “godzilla” unvanlı GT-R’a atıfta bulunan bu araç, motorunda yapılan güçlendirmeler sonucunda 720 beygir 820 nm torka kadar güçlendirilmiş. Olay sadece kaput altında yaşanmamış. Dışta oldukça etkileyici wide body kite yer verilmiş. Yeni ön tampon, yan etekler, genişletilmiş çamurluklar, arka tampon ve arka difüzör ile bunu gerçekleştiren firma, prior design godzilla nissan gt-r için oldukça iddialı jant kullanmış. Fabrika çıkışı 20 inç jantın yerini prior pd3 forged adlı 21 inç jant almış. Arka kısım dikkatinizi çekmiştir. Arkalar 13 ofset : ). Bunun dışında süspansiyonlar

da yenilenmiş ve yerini kw variant 3 coilover kit almış. Bunlara ek olarak dıştaki mat siyah renk değişimini de unutmamak lazım. Bu ve diğer değişimlerle çok daha etkileyici ve güçlü hale gelen prior design nissan gt-r adlı bu yol canavarını görsellerle daha yakından tanıyalım.

Prior-Design Godzilla Nissan GT-R

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]