Oto Kokpit

Prior Design 2022 VW Golf GTI MK8 Body Kiti Tanıtıldı

Prior Design 2022 VW Golf GTI MK8 Body Kiti Tanıtıldı

Prior Design, sekizinci nesil Volkswagen Golf GTI için hazırlamış olduğu body kitini tanıttı. Tam set halinde olan ve widebody olarak hazırlanan kit sayesinde yeni nesil Golf GTi, DTM yarışlarından fırlamış gibi duruyor. İşte detaylar…


2022 Volkswagen Golf GTI MK8 Body Kit

Yeni Golf 8 GTI, bildiğiniz üzere da EA888 EVO4 kodlu 2.0 litre dört silindirli turbo benzinli motorla gelmişti ve bu ünite 245 ps 241 beygir 370 nm tork güç üretiyordu. Oldukça sıkı makine olan bu araç, standart haliyle de cezbeden tasarıma sahipti. Fakat Prior Design işi çok farklı noktaya taşımış ve araca WideBody Kit hazırlamış.

Prior Design 2022 VW Golf GTI MK8

Prior Design 2022 VW Golf GTI MK8 modifiye çalışmasının henüz fiyatı ve detayları netleşmedi. Fakat görsellerden yola çıkarak araçtaki işlemleri aktarabiliriz. Yeni Golf GTI için yapılan işlemlerde ön ve arka tampon, ön tampon eki, arka difüzör, genişletilmiş ön ve arka çamurluklar, yan ekler, tavan üstü spoiler parçaları kullanılmış. Buna ek olarak kapıların alt kısmında “Prior Design” stickerları uygulanmış. Araçta kullanılan jantta çok ilgi çekici duruyor. BORBET firmasının FF1 kodlu 19 inçlik bu jantlar, Prior Design Golf 8 GTi görünüşünde büyük katkı sağlamış. Son olarak bu kit için hazırlanan videoyu izleyelim.

Yorumlar
  1. Ahmet Hakan dedi ki:

    body kit golf 8’in çirkin ön yüzünü yine de kurtaramamış!

[single_loop]