Oto Kokpit

Prior Design 2020 Toyota Supra Modifiye Çalışması Tanıtıldı

01.02.2019
Prior Design 2020 Toyota Supra Modifiye Çalışması Tanıtıldı

Beşinci nesil Toyota Supra sonunda gün yüzüne çıktı. Aracın tanıtımını daha önceki yazımızda yapmıştık. A90 kodu ve GT Supra adıyla gün yüzüne çıkan efsanevi Japon aracı, kendisini merakla bekleyenleri tasarım kimliğiyle üzdü. Fakat modifiye firmaları, arabaları standartların ötesine taşımak için durmaksızın çalışıyor. Yeni Supra için ilk modifiye çalışmasını kim yapacak derken Prior Design dijital ortamdaki çizimleri yayınlayarak öne çıkmayı başardı. Yeni nesil Supra için hazırlanan widebody kit oldukça heyecan verici duruyor. İşte detaylar…


Prior Design 2020 Toyota Supra Modifiye

Prior Design, resmi sosyal medya hesaplarında yayınlanan bu iki görsel ile 2020 Toyota GR Supra modelinin modifiye çalışması ortaya çıkmış oldu. Standart versiyonu unutturacak kadar iddialı bu body kit ile aracın ön tamponu, kaputu, yan etekleri, arka tamponu tamamen değiştirilmiş. Oldukça iddialı ön ek dahil edilmiş ve yan etekler genişletilmiş. Ayrıca çok kaba durmayacak şekilde bagaj üstü spoyler eklenmiş. Son olarak ise çok kollu jantla enfes görünüm yeni Supra modeline kazandırılmış.

Prior Design 2020 Toyota Supra

Tabi Prior Design 2020 Toyota Supra için hazırlanan bu kit dijital ortamdan gerçek kalıplara henüz aktarılmadı. Konsept olarak ilk izlenimler paylaşıldı. O yüzden bu kitle ilgili fazla bilgi yer almıyor. Ayrıca 3.0 litrelik altı silindirli turbo beslemeli motoru ile 340 ps 335 beygir 500 nm tork güç üreten Supra için Prior Design tarafından herhangi güç artışının olup olmayacağı bilgisi de paylaşılmadı. Bakalım önümüzdeki günlerde diğer tunerlar tarafından yeni Supra için ne gibi tuning çalışmaları yapılacak?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.