Oto Kokpit

Mercedes-Benz X Serisi İçin X² Paketi Hazırlandı

Mercedes ailesinin patlama yapan pick-up modeli X Serisi, çok daha çekici görünen paketi ile karşımıza çıktı. Mercedes-Benz X Serisi X² paketi ile yepyeni renk seçenekleri, özel jantlar, off-road kitleri ve bir takım özelleştirmeler geldi. Münih’te Mercedes satıcısının sitesinde açıklanan bu kitin detaylarına geçelim.


Mercedes-Benz X Serisi X²

Mercedes-Benz X Serisi X² paketinin hemen detaylarına geçmek istiyorum. Bu özel pakette 10 farklı yepyeni renk seçeneği bulunuyor. Pembeden Mor’a kadar birbirinden ilginç renk seçeneklerinin olduğunu özellikle belirteyim. Bunların dışında ön tampon demiri, yan etek üzerinde yer alan ve aracı agresif gösteren desenler, 265/60 lastiklerle gelen 18 inç jantlar, açık kasa için sunulan çeşitli aksesuarlar bulunuyor. Ayrıca Mercedes-Benz X Serisi X² için yeni off-road süspansiyonlarla 30 cm’e kadar yükseltilmesi sağlanmış. Böylece dinamik görünüm kazandırılmış.

Mercedes-Benz X Serisi X²

Mercedes-Benz X Serisi X² için Türkiye bilgileri yer almıyor. Sadece Münih’teki Mercedes satıcısında X250d 4Matic ve X350d 4Matic modelleri için fiyatlanmış. Buradaki linkten söz konusu paketin bilgilerini alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }