Oto Kokpit

Mansory Tuning 2017 Mercedes-AMG GLS 63 Çalışması Yayınlandı

13.05.2017

Almanların en önde gelen modifiye firmalarından birisi olan Mansory, yine çok konuşulacak bir projenin altından kalktı. 2017 Mercedes-AMG GLS 63 modelini ele alarak onu en ince detayına kadar elden geçirdi. Yepyeni body kitle görünüşünü vahşileştiren, motorunu azgın canavara çeviren ve yaşam alanını da premium kimliğin bir adım ötesine taşıyan bu modifiye çalışmasının detaylarına bakalım.

Mansory Tuning 2017 Mercedes-AMG GLS 63
Body kit kapsamında kaput, ön ve arka tampon, ön ızgara, yan etekler, çamurluklar, arka difüzör, bagaj üstü spoyler ve yeni egzoz çıkışları kullanılmış. Mercedes-AMG GLS 63 modeline uygulanan bu body kit ile ön çamurluk 25 mm, arka çamurluk ise 40 mm kadar genişlemiş. Tabi iş burada bitmemiş. 23 inç jant olaya dahil olmuş. Fakat görsellerdeki iki jant modelinin dışında farklı seçeneklerde sunuluyor. Dıştaki son aktaracağım değişim mat gri renk oluyor. Araca farklı bir kimlik katmış. Zaten güçlü olan bu aracı daha da tehlikeli göstermiş. Fakat kaput altında standart gücün fazlası var. Ona da bakalım.

Mansory Tuning Mercedes-AMG GLS 63

Fabrika çıkışlı 2017 Mercedes-AMG GLS 63 kaputu altında 5.5 litrelik çift turbo beslemeli V8 motor var ve 577 beygir 760 nm tork güç üretiyor. Mansory güçlendirme aşamalarından sonra 830 beygir 1150 nm tork güce ulaşılmış. Bu oldukça iddialı değer. Tüm uygulamalar burada bitmemiş. Yaşam alanı da bir o kadar emek görmüş. Bir kere koltuklar deri ve alcantara kumaşların başarılı uyumu ile yeniden ele alınmış. O kadar ince detaylara inmişler ki, koltuklarda başlayan baklava desenli ve onu takip eden beyaz dikişler, kokpitten kapı yanlarına, kol dayamasından aracın tavanına kadar uzanmış. Bunlarda yetmemiş direksiyon simidi Mansory çalışanlarınca yeniden yorumlanmış. Son olarak ise yine bu modifiye firmasının imzasını taşıyan pedal seti kullanılarak içerideki işlemler bitirilmiş.

Mansory 2017 Mercedes-AMG GLS 63

Mansory Tuning 2017 Mercedes-AMG GLS 63 hakkında aktaracaklarım bu kadar. Buyurun görsellerine geçelim.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.