Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2017 Yeni Volkswagen Amarok İsveç’te Yakalandı

Volkswagen firmasının segment genişlemesi adımının en önemli parçalarından olan volkswagen amarok, yenilenme sürecine girdi. Bu süreci İsveç’teki testlerle sürdüren 2017 yeni vw amarok, casus kameraların görüntülemesinden kaçamadı.

Makyajlı 2017 Yeni Volkswagen Amarok İsveç'te Yakalandı

Pick up dünyasına 2010 yılında giriş yapan volkswagen firması, sahip olduğu deneyimi bu modeline de aktararak kısa sürede sektörün devleri arasına giren yepyeni model oluşturdu. ,2.0 litre TSi, 2.0 litre TDi ve 2.0 litre BiTDi motor seçenekleri ile kullanıcıya sunulan vw amarok, aradan geçen 6 yıla yakın zamandan sonra yenilenme sürecine girdi. Tabi bu adımı facelift yani küçük değişimleri içeren ve Türkçe karşılığı “makyajlama” olan değişiklikle tamamlama yoluna giden Volkswagen, kasasını yenilediği birçok modelinin aksine bu araç için bir dizi farklılıklarla aynı alt yapı ile devam etme kararı aldı.

2017 yeni volkswagen amarok için yapılan değişiklikler hakkında bilgiler şimdilik yer almıyor. Fakat aracın off-road yeteneği, güvenlik özellikleri, donanımsal opsiyonları ve motoru üzerindeki iyileştirmeler gerçekleşmesini bekliyorum. Tabi bunun yanı sıra tasarım olarak küçük farklar olacaktır. Fotoğraflarda görüldüğü üzere makyajlı yeni vw amarok modelinin kamuflajlı alanı “ben bölgede farklılıklar yaşadım” diye haykırıyor. Tabi bunların dışında aracın temel taşların yerinden oynatacak farklılıkların olacağını sanmıyorum. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git