Oto Kokpit

Lumma Design, Yeni BMW X7 İçin Widebody Kiti Tanıttı

Lumma Design, Yeni BMW X7 İçin Widebody Kiti Tanıttı

Lüks SUV sınıfının yeni gözde modellerinden BMW X7 için Lumma Design büyük mesai harcamış ve ortaya çok daha sportif görünüme sahip X7 çıkarmış. İşte detaylar…

Lumma Design BMW X7 Widebody Kit

Lumma Design BMW X7 detaylarına geçeceğiz. Fakat öncesinde dipnot düşmek istiyorum. Yeni X7, BMW’nin Mercedes GLS karşısına çıkardığı aracı olarak tanıtıldı. Aracın bütün detaylarını daha önce buradaki yazımda aktarmıştım. Aracı yakından tanımak için bıraktığım linki ziyaret edebilirsiniz. Şimdi asıl yazıya geçelim.

Lumma Design BMW X7

Lumma Design, yeni X7 için başarılı widebody kit kullanmış. Detaylıca bakacak olursak karbon fiberden yapılmış ön kaput ve yan aynalar bulunuyor. Bunun yanı sıra siyah ön ızgara, yeni ön tampon, ön tampon eki, genişletilmiş ön ve arka çamurluklar, tavan üstü spoiler, yeni arka tampon ve yeni arka difüzör gibi parçalarda body kit listesinde bulunuyor.

Lumma Design BMW X7 Modifiye

CLR X7 adıyla lanse edilen bu araç için uygulanan widebody ile 50 mm genişlemiş. Tabi tek değişim bu olmamış. Lumma Design BMW X7 için yapılan en ciddi değişimlerden birisi de 24 inçlik jantlar olmuş. Bu jantlara önde 295 mm, arkada ise 355 mm’lik lastikler eşlik ettiğini dipnot olarak geçelim. Son olarak Lumma Design BMW X7 de özel yapım egzoz sisteminin kullanıldığını da belirteyim.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Oğuzhan Kumral dedi ki:

    bu adamların modifiyeli araçlarına bayılıyorum ya

] }