Latitude ‘ün Varisi 2016 Renault Atalans Mı Olacak?

otokokpit instagram

2016-renault-atalans-1
Renault laguna, fransız firmayı ülkemizde uzun yıllardır temsil etti. Her ne kadar değeri bilinmese de renault araçları arasında çok beğendiğim modellerin başında geliyordu. D segmentinde renault firmasını laguna 1 modelinden beri Türkiye pazarında belirli seviyede temsil etti. Bir passat kadar değer görmediği aşikar ama vectra ‘nında gerisinde kalmadığını düşünüyorum. Gerçi son 5 yıl içerisinde popülerliğini iyice kaybettiğini hissettirmeye başlamıştı. Fakat 2010 yılında fransız firma “latitude” adlı yakışıklı modelini yola çıkarınca bu sefer işin seyri değişir diye beklendi ama beklenen yine olmadı. Bu sefer laguna ve latitude modellerini köşeye itecek olan firma, renault atalans ile yoluna devam edecek gibi görünüyor.

Daha önce 2016 renault atalans olarak dünyaca popüler otomobil blog sitelerinde casus fotoğrafları paylaşılan otomobil, bugünlerde tekrardan gündeme geldi. Fransız firmanın büyük gizlilikle üzerinde çalıştığı yeni amiral gemisi için şimdilik kayda değer bilgiler yer almıyor. Fakat tahminimce 2015 paris otomobil fuarında bu aracı tanıtıp bombayı patlatacaklar diye düşünüyorum. Ekimin ilk haftasına gelen bu fuarın geçen sene ne tür araçların tanıtılmasına vesile olduğunu görmüştük. Şimdilik beklemedeyiz.


Etiketler:

Latitude ‘ün Varisi 2016 Renault Atalans Mı Olacak? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gdog dedi ki:

    Laguna Daima Passattan kaliteli bir arabaydı ama araç fazla elektronik olduğu için ustalarımız kara düzen arabadan anladığı için passat tutuldu

Sayfa başına git