Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

KW’den Honda S2000 İçin Yeni Süspansiyon Kiti

01.08.2016
161
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Süspansiyon denince akla ilk gelen markalardan birisi olan KW, roadster dünyasının efsane isimlerinden honda s2000 için yepyeni coilover kitleri hazırladı.


2016 Honda S2000 KW  Coilover Kiti

Dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de hayran kitlesi oldukça geniş olan honda s2000, son yıllarda iyiden iyiye orijinal halinden uzaklaştırılıp müzelik hale gelse de caddelerde warex egzoz ile gezenleri çokça da görüyoruz. Kalbinde yer alan Japon teknolojisinin en güzel örneklerinden iki litrelik atmosferik motoru ile kendine hayran bırakan bu otomobil için yol tutuşu da büyük önem arz ediyor. Bunu sağlamanın en iyi yolu da özel olarak geliştirilmiş süspansiyon kitlerinden geçiyor. Bu konuda da işini en iyi yapan firmalardan birisi kw süspansiyon firması oluyor.

Honda S2000 için üretilen kw st adlı coilover kiti, bu otomobil kullanıcılarının daha güvenli ve verimli yolculuk yapmasını sağlıyor. KW st x coilover ile yoldaki sorunları iyi seviyede algılayıp aracın daha sıkı tutunmasını sağlıyor.Bu kit darbeleri sönümlemeyi başarılı şekilde yaparken yol tutuşuda maksimum seviyede tutmak için üretilmiş. Bu kit sistemi gereği belirli oranda aracın yükseklik ayarının yapılmasına da imkan sağlıyor. Kısaca s2000 kullanıcıları artık daha güvenli yan verebilirsiniz 🙂 .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.