Karşınızda 2019 Model Hyundai Santa Fe Cabriolet


Yeni Hyundai Santa Fe ile daha önce sizleri tanıştırmıştım. Oldukça agresif dış tasarımı ve daha da geliştirilmiş yaşam alanıyla karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise bambaşka bir kimliğe bürünerek gündeme geldi. Hyundai Avustralya ekibi çılgın bir işe girişip Santa Fe Cabriolet modelini hazırladı. Araca hiç acımadan tavanını kesip tıpkı Range Rover Evoque Convertible gibi sıra dışı SUV ortaya çıkarmışlar. Yalnız bu araç seri üretime geçmeyecek. Sadece çılgın projenin ürünü olduğunu belirteyim.


2019 Model Hyundai Santa Fe Cabriolet

Hyundai Santa Fe Cabriolet, daha önce Güney Koreli firmadan görmediğimiz bir araç. Convertible SUV sınıfında Evoque’tan sonra böyle bir aracı görmek oldukça şaşırtıcı duruyor. Gerçi Hyundai Avustralya Hyundai ekibi bu aracı seri üretim niyetinde yapmamış. Tamamen farklılık oluşturmak adına küçük bir uygulama gibi gidilmiş ama ortaya bambaşka araç çıkmış. Bazılarınız sevmeyebilir ama bu haliyle Santa Fe daha havalı duruyor.

Hyundai Santa Fe Cabriolet Ne Zaman Çıkacak?

2019 Model Hyundai Santa Fe Cabriolet hakkında fazla bilgi paylaşılmadığı için araç hakkında fazla konuşamıyorum. RR Evoque Cabrio’ya güzel alternatif gibi duran ama seri üretim olarak çıkmayacak olan bu aracın son olarak fotoğraflarına geçelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

1 × 4 =

Sayfa başına git