Sürücü Kursları Rehberi

Kahn Design Son Bombası: 2017 Range Rover Vogue SE

Land Rover ve modifiye’yi aynı cümlede kullanıldığı zaman onu en iyi tamamlayacak marka genellikle Kahn Design oluyor. Afzal Kahn’ın sahip olduğu İngiliz tuner, uzun süren sessizliğini 2017 Range Rover Vogue SE üzerindeki çalışmayla bozdu. Yine eşsiz dokunuşlarla aracı kişiselleştirmiş. Buyurun detaylara geçelim.

Kahn Design 2017 Range Rover Vogue SE

2017 Kahn Design Range Rover 4.4 SDV8 Vogue SE Pace Car olarak lanse edilen bu araç, standartların ötesine geçmek isteyenlerin tercihi olması için hazırlanmış. 4.4 SDV8 versiyonunu ele alan Kahn Design dışta ciddi değişim yapmış. Araçta çift renk uygulaması yapılmış ve ön kaputtan itibaren üst kısım tamamen siyaj tonda uygulanmış. Bunun dışında ön ızgara, ön tampon, çamurluklar, arka tampon, arka difüzör, tavan ve bagaj üstü spoyler gibi parçalar body kite dahil olmuş. Bu iddialı görünüşe ek olarak 10 ofset 23 inçlik RS650 kodlu jantlar kullanılmış. Jantlara da 305/30 R23 ebatlık lastikler eşlik etmiş.

Kahn Design 2017 Range Rover Vogue

Buraya kadar olanlar dıştaki değişimler. Yaşam alanında ise her zaman ki gibi koltuklar tamamen elden geçmiş ve Kahn Design ekibince yeniden dizayn edilmiş. Aynı kumaş teması kapı içleri, kol dayama gibi alanlarda da uygulanmış. Böylece aracın premium izlenimi daha üst seviyeye çıkmış. Bunun dışında 4.4 litrelik V8 340 beygirlik turbo dizel motorunda güçlendirilmesini de beklerdik. Fakat Kahn Design 2017 Range Rover Vogue SE hakkında paylaşılan bilgiler bu kadar. Sırada fotoğraf galerisi var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git