Oto Kokpit

Kahn Design 2019 Bentley Bentayga Centenary Edition

Kahn Design 2019 Bentley Bentayga Centenary Edition

İngiliz modifiye firması Kahn Design yine aynı ülkeden çıkan “2019 Bentley Bentayga” üzerinde yaptığı çalışmayı tanıttı. Görsel anlamda çok daha sıkı lüks SUV hazırlayan tuner, bu çalışmasına “Bentley Bentayga Centenary Edition” adını vermiş. İşte detaylar…


Kahn Design 2019 Bentley Bentayga Centenary Edition

İngiliz modifiye firması başta Land Rover olmak üzere lüks SUV araçlar üzerinde çalışma yapmayı seviyor. Bu sefer de Bentley’nin göz bebeği “Bentayga” modelini ele alıp daha sportif hale getirdi. Dıştaki değişimlerle araçtaki işlemleri öğrenmeye başlayalım.

Kahn Design 2019 Bentley Bentayg

Kahn Design 2019 Bentley Bentayga Centenary Edition çalışmasında 23 inçlik jantlar ve ona eşlik eden 295/35 ebatlı lastikler kullanılmış. Renk tercihi de değiştirilerek mat siyah kaplama uygulanmış. Bunun yanı sıra ön ızgara, ön tampon eki, tavan üstü ve bagaj üstünde spoiler kullanılmış. Ayrıca arka tampon eki, arka difüzör ve dörtlü egzoz çıkışının eklenmesiyle dıştaki değişim tamamlanmış.

Kahn Design Bentley Bentayg

Yaşam alanında ise Kahn Design firmasının genellikle uyguladığı derin kabartmalı deri işlemeler kullanılmış ve bu işlem koltuklar üzerinde gerçekleşmiş. 2019 Kahn Design Bentley Bentayga Centenary Edition üzerindeki işlemleri aktardık. Son olarak görsellere bakalım.

2019 Bentley Bentayga Centenary Edition

Etiketler:

Yorumlar
 1. Ozan Baruk dedi ki:

  buram buram asalet kokuyor asalet 😀

 2. Oğuz Aydın dedi ki:

  süper bir araba ama parası da çok süper 😀

 3. Ertan Aslan dedi ki:

  O ne öyle yaa

 4. Kerem Toprak dedi ki:

  Mükkemel bir araç olmuş helal olsun

 5. Reyis İnce dedi ki:

  Çok özel bir araba olmuş. Sık dokuyup ince elemek bu olmalı

] }