Oto Kokpit

Kahn Design 2017 Land Rover Defender Çalışması Yayınlandı

07.05.2017

İngiliz merkezli çalışan ve genellikle bu ülkenin araçları üzerinde yoğunlaşan Kahn Design, son çalışmasında yine iyi işler çıkarmış. Land Rover modelleri üzerinde başarılı adımlar atan Tuner, şimdi de 3 kapılı Defender 90 kasasını tepeden tırnağa değiştirerek London Motor Show Edition adıyla tanıttı. Renginden iç mekanına kadar özenilerek yapılan ve abartıdan uzak tutulan Kahn Design 2017 Land Rover Defender çalışmasını buyurun yakından inceleyelim.

Kahn Design 2017 Land Rover Defender

İlk olarak dıştan başlayalım. Afzal Kahn önderliğinde çalışan İngiliz tuner, aracın görünümündeki en alıcı değişimi “French Racing Blue” adlı özel mavi tondaki rengi uygulayarak yapmış. Fakat bunun dışında ön ızgara, ön tampon değişmiş, ön ve arka çamurluklar ise genişletilmiş. Bunun yanı sıra araca Kahn Design imzalı Mondial serisi 20 inçlik jant takılmış, bu jantlara 275/55/20 ebatındaki lastikler eşlik etmiş. İlk bakışta kendine çekecek kadar iddialı olduktan sonra iç mekan üzerine de emek harcamak istemişler. Açıkçası yaşam alanına çok daha fazla özenilmiş. Spor koltuklar, üstün işçilik ve deri kalitesiyle buluşmuş. Spor direksiyon simidi ile klasik görünümünden daha da uzaklaşılmış. Ayrıca kokpitte, kapı içlerinde ve vites topuzunda deri kaplamalarla birlikte dikiş işçiliği iyice vurgulanmış. Tüm bu yapılanlar 2017 Land Rover Defender için daha premium detaylar anlamına geliyor.

2017 Land Rover Defender Modifiye

Değişim bu kadarla sınırlı değil. Kahn Design 2017 Land Rover Defender çalışmasının son ayağında 2.2 litrelik turbo dizel motorda dokunuş yapılmış. Fabrika çıkışlı olarak 122 ps 360 nm tork güç üreten araç, Kahn Design tarafından gerçekleştirilen küçük değişimler sonrasında 170 ps güce ulaşmış. Ayrıca klasikleşmiş tasarıma sahip olan bu SUV’nin süspansiyonları da elden geçirilmiş. Tüm bu değişimler sonrasında ise Kahn Design 2017 Land Rover Defender London Motor Show Edition ortaya çıkmış. Hadi görsellere geçelim.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.