Sürücü Kursları Rehberi

Irmscher, Yeni Kasa Opel Insignia Modifiye Kitini Tanıttı

Opel’in modifiye marketi olarak bildiğimiz Irmscher, Yeni Opel Insignia için ilk adımı attı. Opel insignia sports tourer üzerinde uygulama yapan Alman tuner, çok kapsamlı olmasa da bu araç sahiplerinin modifiye konusunda profesyonel ekipmanlarla ilk adımı atmalarını sağlayacak. İşte detaylar…


Irmscher Yeni Kasa Opel Insignia Jant

Opel aracınız var ve modifiye yapmak için profesyonel uygulamalar düşünüyorsanız ilk adres genellikle Irmscher firmasının kitleri oluyor. Yeni Kasa Opel Insignia‘nın aramıza katılması üzerinden fazla zaman geçmemesinden kaynaklı olarak bu otomobile özgü body kit ve yazılımsal uygulamalar yeni yeni düşmeye başladı. Irmscher tarafından sports tourer yani station wagon ınsignia için yapılan modifiye kitinin kapsamında ilk bakışta 3 farklı 20 inçlik jant dikkat çekiyor. 1 ve 3 fotoğraflardaki jant tipi başarılı duruyor. Tercih edilebilir. Bunun yanı sıra body kit kapsamında pek bir değişiklik yok. Sadece ön ızgara ve ön çamurlukta başlayıp arka tampona gelmeden biten çift siyah şerit desen yer alıyor. Büyük bir ihtimal önümüzdeki aylarda Irmscher tarafından sedan ve sw ınsignia için komple body kit hazırlanacaktır. Şimdilik bununla yetinmek gerekecek.

Irmscher Yeni Kasa Opel Insignia Jant

Bu değişimlerin yanı sıra aracı 30 mm kadar alçaltan süspansiyon sistemi ve motor seçeneklerine göre 30 ps güç artışı da sağlanacak. Fakat bunun içinde Irmscher tuning tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış. Zaten markanın böyle huyları yoktur. Yani hazırladığı modifiye kitleri hakkında diğer firmalar gibi detaylı ve açıklayıcı bilgi vermiyor. Bizde sizlere Irmscher opel insignia sports tourer çalışması hakkında fazla detay aktaramıyoruz. Paylaşacağımız bilgiler bu kadar. Sırada görseller var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git