Oto Kokpit

Haşin VAN: MS-RT Transit Connect Launch Edition

09.05.2019

Bir ticari araç ne kadar iddialı olabilir? İngiliz tuner MS-RT yaptığı modifiye çalışmasıyla Ford Transit Connect‘i birkaç kez baktıracak kadar iddialı hale getirmiş. MS-RT Transit Connect Launch Edition adı verilen bu çalışmaya gelin yakından bakalım.


MS-RT Transit Connect Launch Edition

İngiliz tuner MS-RT Transit Connect modifiye çalışmasında sade ve etkileyici görünümün yollarını aramış. Bu kapsamda araca 18 inçlik OZ Racing jantlar takmış. Bu jantlara Michelin lastikler eşlik ediyor. Spor egzoz sistemini de uygulayan MS-RT, dörtlü egzoz egzoz uçlarını da takarak tam görünüm sağlamış. Jant ve egzoz işlemini bu kadar başarılı gösteren en önemli işlem komple body kit uygulaması olmuş. Kit kapsamında genişletilmiş çamurluklar, ona göre uygun ön ve arka tampon, tavan üstü spoiler ve arka difüzör işlemleri yapılmış.

MS-RT Transit Connect Fiyatı

1.5 litre 120 ps 270 nm tork güç üreten turbo dizel motora sahip olan MS-RT Transit Connect Launch Edition modelinde ayrıca şu özelliklerde bulunuyor:

Led gündüz farlarının olduğu bi-xenon farlar,
led bagaj aydınlatması,
navigasyon sistemi,
geri görüş kamerası,
otomatik yanan farlar ve yağmur sensörü,
arka park sensörü,
ısıtmalı ön cam,
ısıtmalı sürücü koltuğu.

MS-RT Transit Connect

Son olarak MS-RT Transit Connect Launch Edition fiyatına bakalım. Bu araç İngiltere’de 23,995 sterlin + yasal vergiler üzerinden fiyatlanarak alınabilecek. Ülkemizde böyle bir araca sahip olmak isteyenler jant ve body kit işlemlerini temel alarak yapabilir. Eğer camlı versiyonunu tercih ederseniz ortaya çokta güzel araç çıkabilir diyorum ve aracın fotoğrafları ile baş başa bırakıyorum.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.