Oto Kokpit

Hamann Tuning 2019 BMW X5 G05 Modifiye Çalışması Yayınlandı

26.06.2019
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

BMW üzerinde ciddi modifiye tecrübesi bulunan Hamann Tuning son çalışmasında G05 kodlu yeni kasa BMW X5‘e yer verdi. Alman tuner BMÖW X5 için dışta aracın aerodinamisini artıran body kit parçalarına ve jantlara yer verirken iç mekanda ise özel olarak tasarladığı pedal setine yer vermiş. İşte detaylar…


Hamann Tuning 2019 BMW X5 G05

Yeni nesil BMW X5 ile geçen sene bu zamanlar detaylıca olarak tanışmıştık. Aracın detaylı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Avrupa’da satışına çoktan başlanan X5’i Türkiye yollarında henüz göremedik ama modifiye firmaları çoktan çalışmalarını tamamladı ve ilk ürünlerini tanıtmaya başladı. Bu konuda hızlı davranan markalardan birisi de Alman tuner Hamann motorsport oldu.

Hamann Tuning BMW X5 G05

Hamann Tuning 2019 BMW X5 G05 çalışmasında yapılan işlemlere baktığımızda dışta ön tampon eki, arka difüzör, bagaj üstü spoiler ve 23 inçlik Anniversary Evo jantlar bulunuyor. Mat siyah rengi ile efsane bir duruşa sahip olan G05 kodlu X5’in iç mekanını da biraz daha olsa özelleştirmek adına Hamann logolu pedal seti uygulanmış. Bunların dışında da Hamann Tuning 2019 BMW X5 için herhangi işlemler yapılmamış. Araç hakkında aktaracağım bilgiler bu kadar.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Altay Pınar dedi ki:

    bu tarz modifiyeler çok hoşuma gidiyor ne yalan söyleyeyim

    1. MEHMET dedi ki:

      BENİMDE