Oto Kokpit

Hamann Tuning 2015 BMW X6 M F86

hamann-tuning-2015-bmw-x6-m-f86-3
BMW için en özel modifiye kitleri sunan Hamann Tuning durmak bilmiyor. Alman tuner bu sefer de 2015 model bmw x6 m için devreye girdi. Aracın dışında ve motoru üzerinde yenilikler yapan hamann, tecrübeli ekibiyle yine tehlikeli Spor SUV ortaya çıkarmış. İşte detaylar…

2015 bmw x6 m f86 kasa üzerinde gerçekleşen bu değişimde markanın bmw araçları için elinden imkanların kapasite büyüklüğü ortaya çıkmış.Fakat siyah renkteki bmw x6 m f86 için detaylı body kit olayına girmemiş. Bunun yerine sadece karbon fiber ön kaput kullanmış. Dışta diğer öne çıkan değişimler arasında yeni egzoz sisteminin çıkışları göze çarpıyor. Fakat asıl görüntü hafif hamann jantlarla sağlanmış. 6 farklı jant modelini X6 M için sunan alman tuner, araca eşsiz bambaşka görünüm kazandırmış. Fakat bunlar arasında Anniversary Evo serisi, unique forged gunmetal ve özellikle de unique forged anodized adlı jantlar bu araca çok yakışmış. Bu jantlara 315/25 R23 ebatındaki yüksek performans lastikleri takılmış. Son olarak ise yeni spor yaylarla araç 45 mm kadar yere yaklaştırılmış.

Bu değişimlerden sonra hamann bmw x6 m f86 çalışmasının son aşamasına gelinmiş. Gerçi son olarak motor güçlendirmesini aktarıyorum. Fabrika çıkışlı 4.4 lt V8 çift turbo beslemeli motoruyla 575 beygir 750 nm tork güç üreten bu X6 M, işin ehli Hamann Tuning tarafından 640 beygir 840 nm tork gücüne kadar ulaştırılmış. Bu artışın performans verilerine nasıl yansıdığı bilinmiyor. Hamann bu konuda bilgilendirme yapmadığı için direkt görsellere geçelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.