Oto Kokpit

En Kaslı M4: Liberty Walk BMW M4

Japonların en iddialı modifiye firmalarından Liberty Walk yaptığı widebody kit çalışmaları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu sefer Almanların son zamanlardaki en popüler modellerinden BMW M4’ü model olarak seçen tuner, yine hayranlık uyandıracak çalışmaya imza atmış. Fiyatlarıyla birlikte body kit detaylarını yazdım, buyurun detaylara geçelim.


Liberty Walk 2016 BMW M4 Tuning

Liberty Walk BMW M4 için özenle çalışan Japon tuning firması, 431 beygir güce sahip bu coupe otomobil için iki farklı kodlu body kit sunmuş. Ben size CFRP kodlu pahalı versiyonunun detaylarını vereceğim. Aracın fabrikasyon sınırlarını aşan bu çalışma için karbon fiber ön tampon eki, genişletilmiş ön çamurluklar, karbon fiber yan etekler, genişletilmiş arka çamurluklar, karbon fiber arka difüzör, arka tampon eki ve karbon fiber bagaj üstü spoyler kullanmış. Bu parçaları komple kit halinde alacak olursanız 11.500 dolar etikete sahip. Buna ek olarak araçtaki air süspansiyon dikkatinizi çekmiştir. Airrex imzalı elektronik kontrollü süspansiyon sistemi için 7.900 dolar fiyat belirlenmiş. Tabi bu fiyatlandırmalar Amerika için geçerli. Türkiye’ye ithalatında fiyatlandırma daha farklı olacaktır.

Bunların yanı sıra aracın üzerinde jantlar yer alıyor ama farklı modeller kullanıldığı için detaylar aktarılmamış. Zaten BMW M4 kullanıcısı bu kiti aldığı zaman jant tercihini farklı markalardan zevkine göre yaptığı için bu konuda ek bilgi verilmesi doğru olmaz. Bütün detaylar bu kadar. Sırada Liberty Walk BMw M4 görselleri var.

BMW M4 Teknik Özellikleri
Motor: 3.0 litre V6 Çift Turbo 431 beygir 550 nm tork (benzinli)
Performans: 0-100 km/s: 4.1 saniye – Maksimum hız: 250 km/s (e.s)
Yakıt Tüketimi: Şehir içi / Şehir Dışı / Ortalama / Co2: 11.1 / 6.7 / 8.3 / 194 g/km
Boyut: Uzunluk / Yükseklik / Genişlik: 4671 mm / 1383 mm / 1870 mm
Boş Ağırlık: 1612 kg

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }