Carlex Design 2017 Volkswagen Amarok Tanıtıldı

jantilmen

Otomobil iç dizaynı konusunda yüksek kalitede işler çıkaran Carlex Design, son çalışmasında 2017 Volkswagen Amarok modeline el attı. İşçilik seviyesi yine yüksek çalışma çıkaran firma, pick-up sınıfın en iddialı araçlarından birisi olan Amarok’ta siyah-kırmızı renk teması kullanmış. İşte detaylar…

Carlex Design Volkswagen Amarok

Tüketici tercihlerinde SUV sınıfına bakış artık değişti. Özellikle Amarok gibi pick-up araçlar çıkınca premium algı, dört tekerden çekiş özelliği ve yüksek yapı bir araya gelince bu araçlarda arazi sınıfında ciddi seviyede değerlenmeye başladı. Yani premium sınıfa deli gibi para dökmek yerine Amarok gibi araçlar daha mantıklı olmaya başladı. Özellikle yenilenen Amarok çok daha ilgi çekici hale geldi. Fakat bununla da yetinmeyecek kullanıcılar illa ki olacaktır. Bu yüzden Carlex gibi araç kişiselleştirme firmaları olaya farklı açıdan bakmanızı ve bambaşka hale getirmenizi sağlıyor.

Carlex Design 2017 Volkswagen Amarok

Carlex Design 2017 Volkswagen Amarok, detaylarına geçecek olursak yazımın başında belirttiğim üzere tema olarak siyah-kırmızı belirlenmiş. Zaten aracın temel rengi siyah olduğu için yaşam alanında kırmızı öne çıkarılmaya çalışılmış. Carlex, diğer araçlarda yaptığı gibi deri ve alcantara kumaş kullanımına özenle yaklaşmış. Direksiyon simidi ve vites körüğünü yeniden dikmiş. Kokpit, konsol üstünü, kapı iç kısımlarını yine büyük titizlikle elden geçirmiş. Deri koltuklardaki maharetini ayrı konuşturmuş. Carlex, arazi hayatının olmazsa olmazlarından pusulayı Amarok’un iç kısmındaki tavana kırmızı ipliklerle şeklini işleyerek detayın son noktası koymuş. Bu araçtaki en çok hoşuma giden detay bu oldu. Oldukça başarılı ve ilgi çekici duruyor. Genel hatlarıyla araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Sırada görseller var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git