Oto Kokpit

Bu da BMW M2 Coupe’nin Bisiklet Versiyonu

Yakın zamanda yollara çıkan BMW M2 Coupe, bunun çığlıklarını atmaya bisikleti ile devam ediyor. Sitede daha önce yer verdiğim ve geçtiğimiz günlerde 415 bin TL’den ülkemizde satışa çıkan bmw m2, marka fanları için çok özel ürünle ortaya çıktı. Bakalım detaylarda neler var…


Bu da BMW M2 Coupe'nin Bisiklet Versiyonu

Yaz geldi bisikletler ortaya çıkmaya başladı. Genellikle çocuklar atfedilerek öne çıkan bisiklet, aslında hem sağlıklı yaşam için birebir iken kısa mesafede ücretsiz ulaşım aracı da olarak kullanılabiliyor. BMW’de bu kapsam da 60 yılı aşkın bisiklet üretiyor. Evet, genellikle otomobiller birazda motosikletler ile tanıdığımız BMW, uzun süredir bisiklette üretiyor. 365 beygirlik bmw m2’ye ithafen üretilen bu bisiklet aslında BMW’nin yeni nesil motosikletlerinde temel aldığı Bull Neck felsefesinin yansıması olarak karşımıza çıktı. BMW, otomobillerinden esinlenerek yaptığı üretime Bull Neck tasarımı adını veriyor.

Son derecek şık duran yeni nesil bmw bisikleti 28 inç olarak üretilmiş. Karbon fiber selesi, hafif gövdesi, bmw m logosu ve özel mavi rengi ile bu eşsiz bisiklet oldukça şık duruyor. 30 vites kademeye sahip olan bisikletin fren ve vites aksamı Japonlara bırakılmış. Yani komple Shimano set var. Ön ve arka disk fren olarak üretilen bu özel bisikletin satışı 1500 adet ile sınırlandırılmış. Fiyatı ise 1400 euro olarak belirlenmiş. Meraklılarına duyurulur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }