Oto Kokpit

B&B Tuning 2018 Range Rover Velar

Almanların en büyük modifiye firmalarından birisi olan ve Audi’den Mercedes’e Porsche’den Range Rover’a kadar 12 farklı B&B Tuning, son çalışmasında 2018 Range Rover Velar modelini ele aldı. Aracın motorunu güçlendiren ve görsel açıdan da zenginlik katan Alman tuner, ortaya çok daha iddialı araç çıkarmış. İşte detaylar…


B&B Tuning 2018 Range Rover Velar

B&B Tuning, RR Velar için yaptığı modifiye çalışması ile aracı daha agresif görünüme kavuştururken motordaki uygulamalarla daha güçlü hale getirmiş. Fakat yapılan işlemler için bilgi akışı maalesef kısıtlı. Firmaların böyle sorunları da maalesef var. Bu araç için dijital medya alanı eksik olduğu için fazla bilgi aktaramayacağım.

B&B 2018 Range Rover Velar

Eldeki verilerle B&B tuning 2018 Range Rover Velar çalışmasının detaylarına bakalım. Dıştaki değişimde 20 inç jantlar kendini gösteriyor. Bu bile siyah renkteki araca belirgin fark katmış. Yaşam alanına baktığımızda beyaz dikişli deri koltuklar öne çıkıyor.

B&B Tuning Range Rover Velar Kokpiti

Motor kısmına geldiğimizde elimde olan tek bilgi aracın 450 beygir 600 nm tork güce sahip olması. Ayrıca motordaki performans artışına ek olarak 2018 Range Rover Velar‘ın daha iyi dizginlenmesi için B&B tuning firmasının 6 pistonlu ve 342 mm çapındaki fren diskleri kullanılmış. Böylece standart Velar’dan daha hızlı daha güçlü ve daha iyi durabilen lüks SUV elde edilmiş. Keşke B&B tuning araç hakkında daha fazla bilgi paylaşmış olsa da sizlere yazıda yer verseydik. Aktaracaklarım bu kadar. Sırada B&B Range Rover Velar fotoğrafları var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }