Oto Kokpit

ADAC Yaz Lastiği Testini Falken Sincera SN832 Ecorun Kazandı

ADAC Yaz Lastiği Testini Falken Sincera SN832 Ecorun Kazandı

ADAC (Alman Otomobil Kulübü) tarafından 2018 yılı içerisinde yapılan yaz lastiği testi sonuçlandı. Kuru yol, kış koşulları, ıslak yol yüzeyi, gürültü ve yakıt tüketimine etkisi testlerinden toplamda en iyi performansı sergileyen “Falken Sincera SN832 Ecorun” lastikleri oldu. İşte detaylar…


ADAC Yaz Lastiği Testi Falken

Japon lastik markası Falken, ADAC yaz lastiği testinin bu seneki kazananı oldu. Testler 175 / 65R14 82T ebatta ve Ford Fiesta ile gerçekleştirildi. Yukarı da saydığım 5 farklı testte en iyi sonuçları Falken verince kazanan taraf oldu. Daha fazla detaya inecek olursak bu lastiğin ıslak ve kuru koşullarda yakın seviyede performans sunduğu belirtiliyor. Kuru da ise falken sincera sn832 ecorun beş kategoride de test sürücülerinin onayından geçti. Ayrıca suda kızaklama performansı da test ekibini mutlu etti.

Test pilotları Falken Sincera SN832 Ecorun’ı “son derece dengeli bir yaz lastiği” olarak övdü ve performansını en yüksek genel sıralama ile ödüllendirdi. Grubun Avrupa Satış İştiraki Falken Tire Europe GmbH’nin Genel Müdürü ve Yönetim Direktörü Markus Bgner, “SINCERA SN832 ECORUN’umuzun tasarımı, performansı, kaliteyi ve paranızın karşılığını başarılı bir şekilde birleştiriyor” diyerek sonuçtan çok memnun olduklarını belirtti. “Bu galibiyet, bu yıldan sonraki yüksek puanlarımızla birlikte, sofistike geliştirme ve test yöntemlerimizin iyi ve gerçekten karşılığı olduğunu açıkça göstermektedir.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }