Oto Kokpit

AC Schnitzer 2023 BMW 2 Serisi Coupe (G42) Modifiye Kiti Tanıtıldı

AC Schnitzer 2023 BMW 2 Serisi Coupe (G42) Modifiye Kiti Tanıtıldı

AC Schnitzer, markasından uzunca bir süredir yeni modifiye seti ile ilgili haber bekliyorduk. Hatta pek çok sosyal medya kullanıcısı özellikle 2 serisi için yapılacak olan bu tanıtımın bir hayli geç kaldığından dert yanıyordu. Geçtiğimiz günlerde kendilerini Aachen’li BMW aşıkları olarak tanıtan marka BMW 2 Serisi Coupe G42 modifiye kitinin tanıtımını yaptı.

AC Schnitzer 2023 BMW 2 Serisi Coupe (G42) Modifiye Kiti

Genel anlamda bu kit AC Schnitzer hayranları tarafından beğeni ile karşılandı. Kısaca özelliklerinden şu şekilde bahsetmekte yanlış olmayacaktır.

G42 Modifiye Kiti Özellikleri
AC Schnitzer, modifiye kitini dilerseniz parça parça dilerseniz de paket olarak satın almanıza imkan sağlıyor. Aynı zamanda Aachen’e yada bayilerine giderek montaj konusunda da destek alabiliyorsunuz. Her modifiye paketinde olduğu gibi G42 içinde ilk olarak 93 Euro’ya satışı yapılan AC Schnitzer arka tampon koruyucu filminin kesinlikle satın alınması tavsiye ediliyor. Bu film diğer koruyucu filmlerin aksine zamana bağlı solma atma gibi durumlarla karşılaşmanızı engelliyor. Aksine kendi kendini yenileyen nano teknoloji ürünü bir film olarak ön plana çıkıyor.

AC Schnitzer BMW 2 Serisi Coupe (G42)

AC Schnitzer 35. Yıl Etiketi

Bu sene 35. Yılını dolduran şirket, yaptığı ilk modifiye kitinde olduğu gibi marka ve özelliklerinin yer aldığı bir kapı altı etiketini paket içerisine dahil etmiş. Bu 35. Yıl etiketine 220 Euro’ya sahip olabilirsiniz.

G42 Coupe Ön Izgara

Hiç şüphesiz bu ön ızgara markanın tasarımında ayırt edici ürün seçeneği olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle daha agresif ve daha ayrıcalıklı bir ürün seçeneği olarak öne çıkıyor. Sadece dış görünüş değil aynı zamanda aracın aerodinamik yapısı da göz önüne alınmış. Bu ürüne sadece 890 Euro vererek sahip olabiliyorsunuz.

Arka ve Tavan Spoileri

AC Schnitzer bagaj üzerinde konumlanan spoiler için bu üründe farklı bir tasarımı ön plana çıkarmış. Genellikle tek parçalı ve daha uzun ürün seçenekleri tercih edilirken, bagaj kapağı üzerinde iki parçalı spoiler tercih edilmiş.

AC Schnitzer 2023 BMW 2 Serisi Coupe (G42)

Tavan spoileri ise AC Schnitzer imzası taşıyor. Her ne kadar sosyal medya üzerinden en fazla eleştiriyi bu parça almış olsa da, AC Schnitzer markasındaki A harfine atıfta bulunmuş bir ürün olarak ön plana çıkmış.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]