Oto Kokpit

780 Beygirlik Mansory Audi RS7 Modifiye Çalışması Yayınlandı

780 Beygirlik Mansory Audi RS7 Modifiye Çalışması Yayınlandı

Modifiye köşemizi yeniden aktif ettik. Artık modifiyeli yeni otomobilleri paylaşmaya devam edeceğiz. İlk adımı da Mansory Audi RS7 ile atıyoruz. Mansory genel modifiye kimliğini yine bozmamış ve aracı tepeden tırnağa değiştirmiş. İşte detaylar…

Mansory Audi RS7

Mansory Audi RS7 Dış Modifiye

Audi RS7 zaten tasarım anlamında can alıcı bir araç. Mansory ile birlikten vahşi duruş daha da keskin hale getirilmiş. Dış modifiye de 11 ofsetli 22 inçlik jantlar ve 305/25/22 ebatlı Continental lastikler en belirgin duruşu oluşturmuş. Bunlara ek olarak ön ve arka tampon ekleri, yan etekler, yan ayna kapakları, arka difüzör, tavan da ve bagajda spoiler body kiti ile daha da çekici görünüm kazandırılmış.

Mansory Audi RS7 Kokpiti

Mansory Audi RS7 İç Modifiye

Mansory Audi RS7 yaşam alanında da radikal değişimler yapılmış. İç mekan Mansory tarafından yeniden dizayn edilerek mavi-siyah kombinle yapılandırılmış. Kokpit, karbon fiber direksiyon simidi, tavan ve taban, vites topuzu, kol dayama hemen her yer bu değişimden etkilenmiş. Ayrıca Mansory imzalı yeni pedal ve paspas seti de bu araca uygulanmış.

Mansory Audi RS7 Modifiye

Mansory Audi RS7 Motor Modifiyesi

Vee gelelim en can alıcı kısma. 4.0 litre turbo benzinli bu aracın gücü üzerinde de değişim yapılmış. Audi RS7 kaputu altında big turbo (daha büyük turbo), spor hava filtresi, spor egzoz sistemi, yazılım güncellemesi uygulamaları yapılmış. Bu sayede Mansory RS7‘den 780 ps 1000 nm tork güç alınmış. Karşılığı ise 0-100 km/s hızlanması 3.0 saniye olarak performans verilerine yansımış.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }