Oto Kokpit

3DDesign Tuning 2016 BMW M5 Çalışması Yayınlandı

Modifiye kategorisinde Almanların ağırlığını artık söylememe gerek yok. Adamlar çok sıkı çalışıyor ve işlerinde oldukça iyiler. Fakat Asya’dan da güzel işler çıkaran firmalar var. 3DDesign Tuning de bunlardan birisi. Japonya merkezli çalışan firma, sadece BMW araçları için süspansiyon, jant, egzoz sistemi, chip tuning, body kit, iç mekandaki pedal ve paspas seti gibi belirli özel parçaların yanı sıra küçük aksesuar parçalarını sunuyor. Japon tuner bu kapsamda son çalışmasında yeni bmw m5 modelini ele almış. Bakalım ne gibi değişimler yapmış?


3DDesign 2016 BMW M5

3DDesign, elinden çıkan 2016 bmw m5 üzerinde ciddi geliştirmeler yapılmış ama bunu görünümde abartıya kaçarak gerçekleştirmemiş. Şuan karşınızda duran araç, dünyanın en tehlikeli portakallarından birisi olarak karşımızda duruyor. Sebebine birazdan geleceğim. Öncesinde görünümü halledelim.

3ddesign tuning bmw m5 görünümünde ilk olarak öne çıkan turuncu rengi oluyor. Bunla dikkatleri üzerine çeken araç için body kit olarak karbon fiber yapılmış olan ön tampon eki, ön ızgara, yan etekler, bagaj üstü spoyler ve arka difüzör kullanılmış ve çekiciliği biraz daha artırılmış. Yetmemiş ve buna ek olarak yan aynalarda ve tavandaki parlak siyah kaplamaları da yapılmış. Onca değişimden sonra jant olmaması düşünülemez. 21 inçlik vossen jant ve dunlop marka lastikler de yerini alınca dışta mükemmel uyum baş göstermiş.

Vee asıl can alıcı noktaya gelelim. 4.4 litrelik V8 çift turbo beslemeli motoru ile 560 ps 680 nm tork güç üreten bu bmw m5, 3ddesign ellerinde şekillenerek 830 ps yani 818 beygir güce ulaşmış. BMW tutkunlarını baştan çıkaracak harika hızlı sedan için yapılması gerekenlerde bunlar olmalıydı. Ortaya abartmadan kaliteli araç çıkarmışlar. Kendilerine tebrik ediyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.