Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2018 Yeni Nissan 370Z Coupe Heritage Edition Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Spor otomobil dünyasının efsanelerinden Nissan 370Z, uzun süren sessizliğini bozdu. 350Z ile kalbimize taht kuran ve 370Z ile bunu devam ettiren Japon spor otomobili Yeni Nissan 370Z Coupe Heritage Edition modeli ile tekrardan karşımıza çıktı. Amerika piyasası için üretilen bu spor otomobili buyurun yakından tanıyalım.

Yeni Nissan 370Z Coupe Heritage Edition Teknik Özellikleri

2018 Yeni Nissan 370Z Coupe Heritage Edition, sarı-siyah renkler üzerine temellendirilmiş özel bir üretim modeli olarak satışa sunulacak. 2017 yılı içerisinde ABD pazarında yerini alması beklenen Heritage Edition adlı versiyonun dış detaylarında sarı kaporta rengi baskın olurken ön kaputta başlayan siyah şeritler, yan eteklerde 370Z yazısı ile buluşup arkada difüzör ile sonlanıyor. Tabi parlak siyah jantları da unutmamak lazım. Bu tasarım teması yaşama alanında aynen devam etmiş. Fakat bu sefer siyah renkler daha çok kullanılırken sarı renk ince detaylara işlemiş. Mesela deri direksiyon simidin de, kokpit kaplamasında, orta konsolda, kapı içlerinde koltuk kişilerinde ve yine koltuk başlıklarının üzerinde 370Z yazısıyla karşımıza çıkmış. Böylece her alanda bütünlük sağlanmış.

Yeni Nissan 370Z Coupe Heritage Edition Kokpiti

Son olarak teknik sistem üzerine birkaç bilgi aktarayım. Yeni Nissan 370Z Coupe Heritage Edition modelinde daha iyi kavramaya sahip yeni EXEDY adlı 6 ileri manuel şanzıman sistemi kullanılmış. 3.7 litrelik V6 motora ile 332 ps güç üretiyor. Manuel sevmeyenler için Japon firma 7 ileri otomatik vitesi de seçenekler arasına almış. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Buyurun görsellere geçelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.