Sürücü Kursları Rehberi

2018 Yeni Kasa BMW 3 Serisi Casus Kameralara Yakalandı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Münih’in gururu olan BMW’nin en popüler aile üyesi yenileniyor. Bu aşama da ise 2018 yeni kasa bmw 3 serisi testler sırasında casus kameralardan kaçamıyor.

1975 yılından beri günümüze kadar üretilen ve serinin başlangıcını E21 ile başlatan Alman firma, 7. nesil bmw 3 serisinin tekerlerini yere değdirdi. Artık araç test aşamasında ve kullanıcıya sunulmak için gün sayıyor. Şuan F30 kasa ile oldukça iyi satış değerlerini yakalayan Almanlar, bu başarılarını önümüzdeki senelerde G20 kasa bmw 3 serisi ile devam ettirme niyetindeler.

2018 Yeni Kasa BMW 3 Serisi Casus Kameralara Yakalandı

2018 yeni kasa bmw 3 serisi için özelliklerden yana şuan bir şeyler söylemek tabi ki mümkün değil. Fakat gelişim aşamasında yeni nesil 7 serisinden büyük oranda etkileneceği yönünde bilgiler, otomobil otoriteleri tarafından gelmeye başladı. Gerçi yeni nesil 3 serisinin tasarımını da bundan sonraki gelecek olan bmw modellerine öncülük edecek olan g11 kasa yeni 7 serisi üzerinden yola çıkarak az çok tahmin edebiliriz. Bence tasarım anlamında radikal değişimin yaşanacağını sanmıyorum. Gerçi bu yönde birçok haber yapılıp ciddi farklılıklar taşıyacağı söylense de, yine altını çizerek söylüyorum; tasarım kapsamında ve diğer konularda g11 kasa 7 serisi rehber olacaktır. Zaten otomobil üreticilerinin araçları piyasaya sürerken izlediği politikalar genellikle bu yönde oluyor. Buna en basit örnek olarak Mercedes firmasını örnek verebiliriz. S serisi yollara çıktığı zaman bambaşka görünüme bürünmüştü. Onu zamanla c serisi ve e serisi izledi. 2018 yeni kasa bmw 3 serisi için birçok yeniliğin yol haritasını bu kapsamda çizilecektir. Tabi bununla birlikte yeni nesil motor seçenekleri ve kullanılacak olan şanzımanlarda merak konusu olacak. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Yeni 3 serisi ne zaman çıkacağı konusunda net bilgi yok ama 2017 yılının ikinci yarısından sonra 2017 Frankfurt Motor Show da tanıtılacağı ön görülüyor. Gelişmelerden haberdar olmak için facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler:

2018 Yeni Kasa BMW 3 Serisi Casus Kameralara Yakalandı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Hasan Yiğit dedi ki:

    https://www.otokokpit.com/2018-g20-kasa-bmw-3-serisi

    sitenizdeki diğer sayfada eklediğiniz fotolarla alakası yok. bence bir bilgi kesinlikle yanlış.

    1. HCB dedi ki:

      Oradaki fotoğraflar tahminidir. Resmi geçerliliği yoktur.

Sayfa başına git