Sürücü Kursları Rehberi

2018 Yeni Kasa Audi S7 Görüntülendi

Liftback lüks otomobil sınıfının güçlü temsilcilerinden Audi S7 yenileniyor. Prototip modeli biten ve Nurburgring pistine çıkış testleri yapılan 2018 yeni kasa audi s7, daha güçlü ve daha teknolojik donanımlarıyla yollara çıkmaya hazırlanıyor.


2018 Yeni Kasa Audi S7

Lüks sınıfın sportif yüzlerinden Audi A7, 2010 yılında karşımıza çıkmıştı. A6 ile A8 arasında konumlandırılan bu araç iki yıl sonra Audi S7 versiyonuna kavuşmuştu ve 2015 yılında makyaj operasyonu geçirmişti. Mevcut model de 4.0 litrelik çift turbo beslemeli motor kullanan Alman üretici, 414 beygir 550 nm tork gibi yüksek güç almıştı. Dört tekerden çekiş sistemine sahip olan bu araç aradan, geçen 4 yıldan sonra yeni yüzüyle geliyor.

2018 Yeni Kasa Audi S7 için çalışmaları sürdüren Alman üretici, bu hızlı modelinde 100 kilogram kadar hafifleme yaşatması bekleniyor. Bunu bir de 3.0 litrelik Bi-Turbo yeni nesil benzinli motoru birleştirecek olan Audi, bu V6 motoru ile V8 motorda alınan 450 beygir güce eş değer verim alacağı ön görülüyor. Yani düşen ağırlık, daha küçük motor ve artan motor gücü ile bu aracın hızlanma değerleri daha etkileyici seviyeye gelecek.

Değişim rüzgarı sadece teknik anlamda olmayacak. Aracın iç mekanında belirgin yenilikler yapacak olan Alman üretici, yeni nesil audi s7 için en güncel teknolojik donanımlarını sunacak. Bu konuda net bilgim olmadığı için detay veremeyeceğim. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim. Gelişmelerden haberdar olmak için facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git