2017 Bentley Continental 24 Limited Edition Tanıtıldı

jantilmen

Bentley markası Nürburgring 24 saat yarışlarına Continental GT3 ile geri dönüyor. Bunu kutlamak adına Bentley Continental 24 Limited Edition adlı araç hazırlandı. Kendisi çok hızlı olmakla birlikte Bentley ailesinin en iddialı görünüme sahip olma özelliği taşıyor. Buyurun aracı yakından tanıyalım. Teknik özelliklerini ve fiyatını öğrenelim.

Bentley Continental 24 Limited Edition Özellikleri

2017 Bentley Continental 24 Limited Edition olarak lanse edilen araç 6.0 litre çift turbo beslemeli V12 motora sahip. 700 beygir 1017 nm tork güç üreten bu harika spor otomobil, 0-100 km/s hızlanmasını 3.5 saniyede tamamlayıp 336 km/s son hıza ulaşıyor. Aslında bu özellikler Continental Supersports modeli içinde geçerli. Güç konusunda eş araç olarak hazırlanmış. Ekstralar katılmamış. Fakat görünüm de iki araç ayrılıyor. Aslında dışta da büyük bir ayrım yok. Continental Supersports modeli çift renge sahipti. Özel olarak hazırlanan Bentley Continental 24 modeli de çift renkle hazırlanmış. Tavan, ön ve arka kaput sarı renge sahipken geri kalan kısımlarda gri tercih edilmiş.Aslında dışta da büyük bir ayrım yok. Continental Supersports modeli çift renge sahipti. Özel olarak hazırlanan Bentley Continental 24 modeli de çift renkle hazırlanmış. Tavan, ön ve arka kaput sarı renge sahipken geri kalan kısımlarda gri tercih edilmiş. 21 inçlik jantlara da çift renk uygulanmış. Ayrıca yan eteklerin üst kısmında sarı zemine Continental 24 çıkartması eklenmiş. Böylece dış görünüm tamamlanmış. Yaşam alanında ise yine aynı renk teması üzerinden kapı içleri, koltuklar ve direksiyon simidi şekillendirilmiş.

Son olarak Bentley Continental 24 Limited Edition fiyatına değineyim. Avrupa pazarı için belirlenen değeri 250.000 eurocuk ve teslimatlar Temmuz ayında gerçekleşecek. Ülkemizde ise birkaç milyon TL’den sipariş alacaktır. Aktaracaklarım bu kadar, sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git