Sürücü Kursları Rehberi

2016 Makyajlı Yeni Ford Mondeo Geliyor

2016-makyajli-yeni-ford-mondeo-1
D segmentinin en popüler modellerinden ford mondeo, 2016 makyajlı kasası ile geliyor.

1992 yılında yollara çıkan ve son temsilcisi olan dördüncü jenerasyona 2012 yılında kavuşan ford mondeo, makyajlanıyor. Ülkemizde 2015 yılında itibaren yollarda yerini almaya başlayan mk4 ford mondeo, gelmiş geçmiş en iyi tasarıma sahip mondeo olarak bu yıla damgasını vurdu. 4. jenerasyon yüzüyle ülkemizde yeni olmasına rağmen fabrika üretimi baz alındığında 4. senesine giren bu otomobil için artık makyajlanma zamanı geldi. Amerikalı üretici de bunu göz önünde bulundurarak çalışmalarına başlayıp 2016 yeni ford mondeo modelini test sürecine soktu. Bu aşamalar da her zaman olduğu gibi casus kameraların dikkatinden kaçmadı.

Makyajlı 2016 ford mondeo, şuan testte olmasına rağmen Avrupa için şuan olarak düşünülmediğinin altını çizeyim. Yani fotoğraflarda saklı şekilde duran mondeo, öncelikle Amerika pazarı için yerini alacak. Şuan var olan dizel ve benzinli ünitelere herhangi ekleme yapılıp yapılmayacağı konusunda bilgi yer almıyor. Fakat iç mekanda facelift operasyonun yansımaları olacak gibi duruyor. Şuan görseller dışında net veri yoktur. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğim.

Etiketler:

2016 Makyajlı Yeni Ford Mondeo Geliyor Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nurettin GÜN dedi ki:

    Ford mondeo arabalarının kasası yere çok yakın oldugundan dolayı kaybediyor biz renault,u terçih etmemizin sebebi kasası yerden yüksek oldugundan dolayı engelleri rahat geçiyoruz bizde laguna 2 vardı şimdi ise clio heçbek var,2016 ford mondeo,nun kasasını yerden yüksek yapın herkez begensin rahat yolculuk etsin arkadaşlar.

Sayfa başına git