Prior Design 2015 Chevrolet Corvette Stingray PDR700

Prior Design 2015 Chevrolet Corvette Stingray PDR700

2015-chevrolet-corvette-stingray-pdr700-1
Tarih, yıl olarak artık 2015’i gösteriyor ve bu yılda sizlere birbirinden kaliteli otomobil içeriklerini sunmaya devam ediyorum. Modifiye köşemizde bugün prior design ellerinden çıkan eşsiz yeni kasa chevy corvette modelini aktaracağım.

Prior design chevrolet corvette stingray pdr700, 2015 yılı içerisinde sizlere aktarmış olduğum en iyi modifiye çalışmalarından birisi olarak listenin zirvesine yerleşiyor. Çünkü yapılan her değişim ölçülü ve yerinde gerçekleşmiş. Özellikle iç mekanda harikalar ortaya konmuş. Detaylara geçtiğimizde chevrolet corvette stingray dış alanında widebody kit öne çıkıyor. Yeni ön tampon, yan etekler, genişletilmiş ön ve arka çamurluklar, yanal hava kanalları, arka tampon, karbon fiber arka difüzör bu değişimi sağlayan firma, dışta renk değişimi yapmamış ve siyahın asaletini korumuş. Fotoğraflarda yer alan jantlar farklı olsa da prior design, bu çalışma için yaptığı açıklama da 20 inçlik pd 1 ve pd2 kodlu jantları sunduğunu belirtti. Ayrıca aracın performansına katkı yapması adına egzoz sistemi de yerleştirilmiş.

Chevrolet corvette stingray PDR700‘ün anlatılması gereken en güzel yerlerinden birisi de iç mekanı oluyor. Aslında iç mekanı özetlemek adına üç malzeme yeterli oluyor: Alcantara + deri döşeme + karbon fiber. Fakat bu kadar kısa bırakmak böylesine harika araca hakaret olur. Uzun süredir sizlere birçok modifiyeli aracı aktarıyorum. Özellikle iç mekan konusunda işini çok iyi yapan dünyaca ünlü birçok firma var. Fakat prior design bu araçla beni fazlasıyla şaşırttı. Çünkü az önce saydığım 3 malzemeyi o kadar iyi ve ölçülü kullanmış ki, herhangi aşırılık ve uyumsuzluktan doğan çirkin görüntü oluşmamış. Zaten bu işte bir alanda küçük olumsuzluk sırıtsa bu geneli fazlasıyla etkiler. Ama prior design chevrolet corvette stingray pdr700 için bu kesinlikle yaşanmamış.

Artık söz sırasını görsellere bırakıyorum.

2015 Chevrolet Corvette Stingray Teknik Özellikleri
Motor: 6.2 litre V8 455 beygir 460 nm tork
Şanzıman: 7 ileri manuel
Performans: 0-60 mp/s: 3.8 saniye – Maksimum hız: 314 km/s
Boyut: Uzunluk / Yükseklik / Genişlik: 5452 mm / 1220 mm / 1886 mm
Boş Ağırlık: 1590 kg

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.